Evlilik Kredisi Nedir, Nasıl Alınır? 2021 Yılı Evlilik Kredisi Koşulları! Evlilik Kredisi Faiz Oranı Kaç
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Evlilik Kredisi Nedir, Nasıl Alınır? 2021 Yılı Evlilik Kredisi Koşulları! Evlilik Kredisi Faiz Oranı Kaç

FİNANS

8 Şubat 2021 Pazartesi 11:58:34

Evlilik Kredisi Nedir, Nasıl Alınır? 2021 Yılı Evlilik Kredisi Koşulları! Evlilik Kredisi Faiz Oranı Kaç

Son günlerde gündemde en çok araştırılan konulardan biri de evlilik kredisi oldu. Evlenmek isteyen binlerce genç masraftan çekindiği için bu hayalini erteliyor veya düğünlerini hayal ettikleri gibi değil daha sade programla yapıyor. Bankalar ihtiyaç kredisi başlığı altında destek çözümleri sunuyor ve kredi kullanarak evlilik masraflarını bu şekilde ödemek isteyen vatandaşlar konuya yönelik ayrıntıları araştırıyor.

Evlilik kredisi nasıl ve nereden alınır sorusunun yanıtı merak ediliyor. Gelinliği, düğün mekanı, çeyizi, yatak odası, beyaz eşyası vb. gibi evlilik masrafları için sıkıntılar yaşayan kişilere bankalar destek veriyor. Bankaların evlilik kredisi 2021 yılı faiz oranları oldukça yoğun bir şekilde araştırılıyor. Yeni evlilik yapacak olan çiftler, evlilik hazırlığındayken birtakım masrafları da göz önüne alıyor. Bu düğün masraflarını ödemek için bankalar tarafından evlenecek olan gençlere özel krediler sunuluyor.

Evlilik Kredisi İçin Nereye Başvuru Yapılır?

Evlilik kredisi başvurusunda bulunmak için bu kredi desteğini pek çok banka, ihtiyaç kredisi adı altında veriyor. Ayrıca ihtiyaç kredisinin beraberinde evlilik veya düğün kredisi adıyla da ayrıca destek uygulaması olan bankalar mevcut. Bu bankalara başvuru yaparak bu krediden faydalanabilirsiniz.

Evlilik Kredisi 2021 Yılı Faiz Oranları! Anında Kredi Almak

Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi çekmek artık çok kolay. İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda, çekiğiniz kredi miktarı İş Bankası’ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılmaktadır.

Anında Kredi Başvurusu Yapmak İçin Neler Gerekiyor?

İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatikler aracılığıyla 7/24 istediğiniz zaman hızla ve güvenilir bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve başvurunuzun onay görmesi halinde şubeye gitmenize gerek kalmaksızın kredi kullanmanın rahatlığına erişebilirsiniz. Kredi başvurunuz, gerek görülmesi durumunda kredi başvurusu gerçekleştirirken seçeceğiniz hesabınızın bağlı bulunduğu İş Bankası Şubesi’ne ayrıntılı değerlendirilmek üzere iletilebilir.

Denizbank Hızlı Kredi Faiz Oranları

Bütün ihtiyaçlarınız için KREDİM yazarak, T.C. Kimlik numaranızı 3280’e gönderebilirsiniz. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize geliyor. Cebimde Kredi’nin özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor;

– 55.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ile,
– Evrak talep edilmez
– Kefil istenmez

Cebimde kredi başvurusunda bulunurken cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz gerekiyor. Cep telefonunuza başvuru sonucunuz 5 dakika içinde gelmektedir. Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms yoluyla gelmektedir. Buradan sonra tek yapmanız gereken en yakın DenizBank şubesine nüfus cüzdanınız ile müracaat etmeniz.

DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile ön onaylı ihtiyaç kredisi limitinizi hafta sonu da dahil her gün saat 09.00 21.00 arasında İnternet Bankacılığı’na girişinizi sağlayarak kullanabiliyorsunuz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı