Emekli olanlara şartsız ihtiyaç kredisi başvurusu başladı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emekli olanlara şartsız ihtiyaç kredisi başvurusu başladı

FİNANS

25 Ocak 2021 Pazartesi 12:23:26

Emekli olanlara şartsız ihtiyaç kredisi başvurusu başladı

Emekli olanlara şartsız ihtiyaç kredisi başvurusu başladı. Emekli olan kişilere şartsız olarak ihtiyaç kredisi kampanyası veriliyor. Sizler de eğer emekli iseniz ihtiyaç kredisi başvurusu bu şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerine hemen kullanabilirler. Sizlere yazımızda emekli olan kişilerin emekli kredisi nasıl alacaklarından bahsedeceğiz.

Vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu yapmadan önce kredi başvurusu yapacak olan kişilerin bu bankalardan maaş almaları şartı vardır. Bankalar emekli olan kişilere bu şekilde onay vermektedir. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de şartsız kefilsiz ve sadece kimlikle kredi verilmektedir. Emekli kredileri 200 bin TL’ye kadar verilmektedir. Her bankanın kendine göre bir politikası vardır. Bu politik olarak uygun olarak kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen kullanabilirsiniz.

DenizBank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Şartsız kefilsiz kredi başvurusu yapacak olan müşteriler Denizbank üzerinden emekli kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak 100.000 TL ye kadar emekli kredisi ve borç kapatma kredisi kullanabilmektedirler. Sizlerde eğer Denizbank üzerinden kredi kullanacaksanız, size en yakın banka şubesine giderek buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi verecektir. Diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da bu krediler ile kapanacaktır. 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu krediler de daha yüksek limitlerde işlem yapmak istiyorsanız ipotek vererek bu kredileri kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası emekli kredisi dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk markalardan birisidir. Bunun sebebi ise bankanın devlet bankası olmasıdır. Sizlerde eğer Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanacaksınız, 200 bin TL’ye kadar bu banka üzerinden işlem yapacağınızı söylemek istiyoruz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Ziraat Bankası şubesi üzerinden maaş almaları gerekiyor. Eğer maaşınızı bankada değilse bankaya maaş taşıması yaptıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Özellikle Kredi notu düşük olan ve icralık borçlarınızı yeni kapatan emekliler bu bankadan kredi onayı alabiliyor. 36 ay vadeli verilen kredilerde başvuru için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Eğer daha önceden kredi kullandıysanız ve emekli maaşımız bu bankada ise internet bankacılığı üzerinden de düşük limitlerde kredi kullanabilirsiniz.

Şekerbank emekli kredisi başvurusu

Şekerbank üzerinden de emekli kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan emekliler emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Şekerbank ayrıca emekli olan kişileri diğer bankadaki olan borçlarını kapatması için de kredi imkanı sağlamaktadır. Bunun için emekli maaşınızı taşıdıktan sonra diğer bankadaki borçlarımızı da hesaplayarak buna göre ihtiyaç kredisi kullanmanız gerekiyor.

100.000 TL’ye kadar verilen ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemesinde 6 aya kadar vadelerde erteleme yapma imkanınız da Şekerbank üzerinde bulunmaktadır. Düşük kredi notu olan müşteriler emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak kredi kullanabilmektedirler.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı