Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası rekor kırıyor

FİNANS

14 Şubat 2021 Pazar 23:46:27

Son Güncelleme: 14/02/2021 23:46:46

Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası rekor kırıyor

Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi almak için kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda devlet destekli olarak kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle son zamanlarda pandemi dönemi yüzünden sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız devlet destekli 25 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız kamu bankalarından ve kamu destekli olan özel bankalar üzerinden bu kredileri kullanabilirsiniz. Devlet destekli olan bu kredilerde faiz oranları diğer bankalara nazaran daha düşük olacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler devlet destekli olarak bu kredileri almak istiyorlarsa banka kredi notunun uygun olması gerekiyor. 25 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere 36 ay vadeye kadar bankalar üzerinden destek kredisi imkanı sağlanacaktır. Sizlerde vereceğimiz bankalar üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaparak bu krediler de düşük faiz oranları ile işlem yapabilir ve ilk taksit ödemeniz dedi 3 ay erteleme yapabilirsiniz

Ziraat Bankası devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan kimlik ve gelir belgesini verdikten sonra kredi başvurusunu yapabiliyor.

Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra banka sizlere onay verecek ve bu onaylı krediyi de aynı gün içerisinde kullanacaksınız. Kredi kullanmak isteyen müşteriler çalışıyor olması durumunda en az 6 aylık sigortalarının olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını bankadan almaları durumunda kredilerini daha düşük faizler ile birlikte banka şubesinden kullanabiliyor.

İş Bankası devlet destekli 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası üzerinden de düşük faiz oranları ile birlikte pandemi kredisi olarak 25 bin TL’ye kadar sadece kimlikle Kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bankadan daha önce kredi kullandıysanız ve düzenli ödemeler yaptıysanız da banka şubelerine gitmeden İş Cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın banka şubesine gittiğiniz zaman kredi başvurunuz eğer onaylanırsa aynı gün içerisinde hesabınıza yatacaktır. Kredi sonucu uygun olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilirler.

Vakıfbank 25 bin TL devlet destekli kredi başvurusu

Vakıfbank üzerinden de devlet destekli olarak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka şubelerine gittiğiniz zaman hızlı bir şekilde hemen ne kadar onay alacağınızı sizlere söylerler. 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz zaman banka sizlere 36 ay vadeye kadar işlemi yapacaktır. İlk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

Vakıfbank şubelerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler kimlik ve gelir belgesini bankaya getirmesi gerekiyor. Çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortalarının olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden alması durumunda devlet destekli olarak 25000 TL ihtiyaç kredisi kullanabileceğini söyleyebiliriz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı