Denizbank 12 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası sadece kimlikle veriliyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Denizbank 12 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası sadece kimlikle veriliyor

FİNANS

10 Şubat 2021 Çarşamba 23:49:40

Denizbank 12 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası sadece kimlikle veriliyor

Denizbank 12 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası sadece kimlikle veriliyor. Denizbank üzerinden 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank 12 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Denizbank üzerinden 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılacak olan müşterilerin başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredileri onay alabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü bankalar kredi başvurusu yaptığınız zaman sizin kredi notunuz da ve kredi sicilinize bakarak kredi onayı vermektedirler. İhtiyaç kredilerinde de bu şekilde sistemle çalışmaktadır.

12000 TL ihtiyaç kredisine Denizbank üzerinden kullanmak istiyorsanız başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz gerekiyor. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilerin Denizbank üzerinden 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank 12000 TL kredi başvurusu

Kredi başvuruları banka şubelerinden kolay bir şekilde yapılıyor. Bankaya giderken artık evrak getirmenize gerek yoktur. Sadece kimliğiniz ile birlikte en yakın DenizBank şubesine giderek Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusunu yaptıktan sonra banka sizleri değerlendirmeye alır ve bu değerlendirme sonucunda kredinizi kullandırır. Kredi sonucu uygun olan kişiler kredilerini aynı gün içerisinde kullanırlar. DenizBank şubeleri haricinde de birden fazla kredi başvuru yöntemi bulunmaktadır. Yapacağınız kredi başvurusu 12.000 TL’ye kadar ise 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapma imkanınız bulunmaktadır. Kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması emekli olması veya devlet memuru olması durumunda kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank 12000 TL SMS ile kredi başvurusu

Denizbank üzerinden 12.000 TL SMS ile kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin 12.000 TL’ye kadar SMS ile anında kredi alabilmeleri için mesaj atmaları gerekiyor. 3280 numarasını Kredim yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra mesajı gönderin. Mesaj gönderimi yaptıktan 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı aldıysanız ne kadar onay aldığınızı mesajda görürsünüz.

Kredi sonucu uygun olan kişiler bu onaylı mesaj ile en yakın banka şubesine sadece kimlikleri ile birlikte giderek kredilerini kullanabilir. Kredi onayı 45 gün için geçerlidir. 45 gün içerisinde bu onaylı mesajı kullanabilirsiniz. 45 gün içerisinde krediyi kullanmazsanız, krediniz iptal olacak ve bu tarihten sonra ihtiyacınız varsa tekrardan SMS atarak kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

DenizBank SMS kredi haricinde ayrıca Online olarak da 12.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Denizbank online ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin bu bankada bir hesabının olması ve hesabına bağlı bir internet bankacılığı şifresinin olması gerekmektedir.

Denizbank online ihtiyaç kredisi başvurusunda 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanları sizlere sunulmaktadır. Online olarak yapacağınız kredi başvurularında hem düşük faizli krediler den yararlanabilir, hem de masrafsız olarak online kredi seçeneklerinden başvuru yapabilirsiniz: Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay olursanız 12.000 TL şubelere gitmeden hemen Denizbank hesabınıza yatacaktır…

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı