Bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi onayı alınıyor! 10 Bin 100 Bin TL arası
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi onayı alınıyor! 10 Bin 100 Bin TL arası

FİNANS

13 Şubat 2021 Cumartesi 23:54:56

Son Güncelleme: 13/02/2021 23:55:13

Bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi onayı alınıyor! 10 Bin 100 Bin TL arası

Bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz. 10.000 TL ve 100.000 TL arasında kredi kullanılmaktadır. Sizlere yazımızda ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterileri 100.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile nasıl kredi alabileceklerinden bahsedeceğiz.

10.000 TL ve 100 bin TL arasında ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bazı bankalar üzerinden bu krediler için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin de bazı bilmesi gereken politikalar vardır. Bu politikaların başında kredi notu gelmektedir. Kredi notu uygun olan hizmetler hızlı bir şekilde kullanabilirler. 100.000 TL’ye kadar alacağımız İhtiyaç kredisinde en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan müşterilerimize kredi kullanabilmek için bankalara ipotek veya kefil vermeleri gerekmektedir. Şimdi sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

10.000 TL QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu

10.000 TL’ye kadar başvuru yapmak istersiniz QNB Finansbank üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksınız. 36 ay vade ile 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

5030 numarasına TC. kimlik numaranızı göndererek bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 10.000 TL ve üzerinde kredi kampanyası için değerlendirmeye alınacaksınız ile birlikte hemen kredinizi kullandıracaklar. Banka şubesinden ve banka internet bankacılığı üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde onay alıp kredi kullanabilirsiniz.

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Devlet bankası olmasından dolayı Halkbank üzerinden 100 bin TL’ye kadar aynı gün içerisinde kredi kullanabilirsiniz. Bu bankadan kredi kullanacak olan kişilerin eğer çalışıyor olması durumunda en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Eğer kişiler emekli ise de emekli maaşlarını bankaya alarak kredi kullanmak isteyen emekliler emekli maaşlarınızı bankaya taşıyarak kredi kullanabilmektedirler.

Halkbank üzerinde hesabınız varsa internet bankacılığına girerek buradan Kredi başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredi’nin de şubelere gitmeden hesabı atabilirsiniz. Bankanın internet sitesi üzerinden ve SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerine hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Kredi sonucu uygun olan kişiler kredilerinin istedikleri zaman hesaplarına atabiliyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca banka şubelerinde bir hesabı varsa internet bankacılığı üzerinden ve Yapı Kredi Bankası mobil uygulama üzerinden kredi başvurularını yapabilmektedir. Banka yüksek limitlerde kredilerin onaylarını internet bankacılığı üzerinden vermektedir. İnternet bankacılığı haricinde bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar onay alacaklarını cep telefonlarına gelen SMS ile öğrenirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bireysel yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı 4411 numarasına gönderin.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı