Bankalardan büyük kampanya başladı! 14 bin TL'ye kadar kimlikli kredi veriliyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bankalardan büyük kampanya başladı! 14 bin TL’ye kadar kimlikli kredi veriliyor

FİNANS

1 Şubat 2021 Pazartesi 23:56:33

Bankalardan büyük kampanya başladı! 14 bin TL’ye kadar kimlikli kredi veriliyor

Bankalardan büyük kampanya başladı. 14 bin TL’ye kadar kimlikli kredi veriliyor. Sizlerde büyük kampanyaya katılarak 14.000 tl ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 14 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır kredi başvuru şartları nelerdir sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 14 bin TL’ye kadar kimlikleri ile birlikte kredi kullanabiliyor. Bunun için banka kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Banka kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamazlar. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin TC. kimlik numaranız ile beraber bir değerlendirme yapar ve bu değerlendirme sonucunda kredinizi kullandırır. Onaylanan kredinizi 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız büyük kredi kampanyası yapan bankalar hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Bu bankalardan en az 14 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha yüksek limitlerde de kredi onayı alabiliyorsunuz. Bunun içinde kredi notunun yüksek olması gerekiyor. İşte bankalar ve kredi başvuru aşamaları.

Yapı Kredi Bankası 14.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 14.000 tl ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu banka üzerinden kredilerini kullanabiliyor. İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapılan bu kredilerin başvurularını SMS atarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzu Mesaj kısmına gerek bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazdıktan sonra 4411 numarasına gönderin.

10 dakika içerisinde mesaj gönderdikten sonra kredi sonucu sizlere gelecektir. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli Kredi onayını aldığınızda bu krediyi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası müşterileri ise Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girerek buradan da online olarak kredi başvurusunda bulunabiliyor.

ING Bank 14.000 TL kredi başvurusu

Son zamanlarda özellikle TV ve internet reklamlarında oldukça karşımıza çıkan bu banka ihtiyaç kredilerinde de sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yapmaktadır. 14 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler bu banka üzerinden kendi kredi notuna göre faiz oranları ile işlem yapar. Bu durumda düşük faizli oranlı kredi kullanmak istiyorsanız kredi notunuz yüksekse banka sizlere yardımcı olacaktır.

36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapılıyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra hemen sonucu öğrenebilirsiniz. ING Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kredi başvuru formunu doldurduktan sonra hemen sizlere ne kadar onay verildiği söylenecektir. Kredi onayı alan kişiler en yakın banka şubesinden sadece kimlikleri ile birlikte kredi kullanabiliyor.

14.000 TL kredi veren bu 2 banka haricinde QNB Finansbank, Denizbank HSBC Bank, VakıfBank, Halkbank Akbank ve Garanti Bankası üzerinden de 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde onay alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı