Akbank, TEB ve Fibabanka 6000 TL kredi kampanyası rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Akbank, TEB ve Fibabanka 6000 TL kredi kampanyası rekor kırıyor

FİNANS

12 Şubat 2021 Cuma 17:36:37

Son Güncelleme: 12/02/2021 17:37:04

Akbank, TEB ve Fibabanka 6000 TL kredi kampanyası rekor kırıyor

Akbank, TEB ve Fibabanka 6000 TL kredi kampanyası başlattı. 6000 TL ye kadar aynı gün içerisinde kredi onayı alabilir, sadece kimliğimizde bu krediyi kullanabilirsiniz. Akbank, TEB Bankası ve Fibabanka üzerinden 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu konu hakkında yazımızda bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredisi kampanyası yapan bankalar sürekli olarak güncel kampanyalarını resmi İnternet sitelerinden duyurmaktadır. Bankalar müşterilere kredi vermek için sürekli kendi aralarında da rekabete girmiştir. Vereceğimiz bu 3 banka üzerinden 6.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredilerin diğer kredilerden ayıran özelliği ise ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilmenizdir.

3 ay ertelemeli olarak alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka sizlere hızlı bir şekilde onay verecek ve onaylanan kredinizi isterseniz banka şubesinden sadece kimlikle isterseniz de internet bankacılığı üzerinden kullanabileceksiniz. Akbank TEB Bankası ve Fibabanka üzerinden alacağınız 6000 TL kredi de banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız şartı vardır.

Kredi limiti düşük olduğu için bankalar kredi skoruna bakmaz diyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Bin TL krediler de 100.000 TL kredilerde de aynı sistemden geçmeniz gerekiyor. Bu yüzden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin en az 1200 ve üzerinde bir kredi notunun olması gerekmektedir. Şimdi sizlere bu üç banka üzerinden hızlı bir şekilde nasıl onay alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akbank 6000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 6.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanabilir. 6000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 4425 numarasına gönderin. 4425 numarasına gönderdiğiniz mesaj sonrasında hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz. Onay aldıktan sonra da kredinin hızlı bir şekilde kullanır ve aynı gün içerisinde 6000 TL ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Banka şubesinden kullanacağınızı bu kredi haricinde banka müşterisi olan kişiler Akbank Direkt uygulamasına girerek de kredi başvurusu yapabiliyor.

TEB bankası 6 bin TL kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden de şubelere giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer şubeye gitmeden başvuru yapmak istiyorsanız mesaj atmanız gerekiyor. TC kimlik numaranızı 4466 numarasını göndererek hemen kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Onaylanan kredinizi 36 ay vadeli ve dilerseniz de ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak banka şubesinden kimlikle kullanabilirsiniz.

Fibabanka 6000 TL kredi başvurusu

6000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler Fibabanka üzerinden SMS atarak ne kadar onay alacaklarını görebiliyor. TC. kimlik numaranızı 34 22 numarasına gönderdikten sonra banka sizlere hızlı bir şekilde kredi sonucunu verir. Kredi sonucu olumlu olan müşteriler de kredilerine aynı gün içerisinde bankadan kullanırlar. Ayrıca internet bankacılığı kullanıyorsanız da bu bankanın internet bankacılığı şifresi ile giriş yaparak mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen hesabınıza atabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı