Akbank 25000 TL SMS ile 50.000 TL Online kredi kampanyası başladı.
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Akbank 25000 TL SMS ile 50.000 TL Online kredi kampanyası başladı.

FİNANS

8 Şubat 2021 Pazartesi 23:45:06

Akbank 25000 TL SMS ile 50.000 TL Online kredi kampanyası başladı.

Akbank 25000 TL SMS ile 50.000 TL Online kredi kampanyası başladı. Akbank üzerinden 25000 TL SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz de 50.000 TL’ye kadar online kredi kullanabiliyorsunuz. Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Akbank 25000 TL SMS ile kredi başvurusu ve 50.000 TL online ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi onayı alabilmeleri için öncelikle banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor. Banka kredi politikalarına uygun olmayan müşteriler kredilerini kullanamazlar. En az 1200 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması durumunda kredinizi anında kullanabilirsiniz. Bankalarla ilgili bir sıkıntınız yoksa sizlere vereceğimiz yöntemler ile birlikte hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank 25000 TL SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 25 bin TL’ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri hızlı bir şekilde alabilmektedirler. Akbank SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman banka kredi değerlendirmesini 5 dakika içerisinde yapar. Sizlerin cep telefonundan göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde kredi sonucu sizlere gelecektir. Kredi onayı almak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde Akbank 25000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacaksınız.

Akbank online 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

50.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız Akbank’ın müşterisi olmanız gerekiyor. Online olarak bankadan 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Halkbank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın internet bankacılığına girerek buradan kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Akbank Direkt uygulamasına girdikten sonra buradan krediler bölümüne gelerek kredi başvurularını yapabilirler. Kredi onayı aldıktan sonra da banka sizlere hemen ne kadar onay verdiğini ve hangi faiz oranları ile işlem yapacağını gösterir. Eğer kabul ederseniz kredinizi hesaba atabilirsiniz. Akbank online ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankada bir hesabınızın olması şartı vardır. Eğer daha önce bu bankadan bir hesabınız yoksa maalesef kredi onayı alamazsınız.

Akbank ihtiyaç kredisi başvuru yöntemleri

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu verdiğimiz iki yöntem haricinde bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup da kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız akbank.com adresine girdikten sonra buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Kredi başvuru formunu doldurduktan sonra hemen sizlere sonuç verilir. Kredinizin onayı gösterilir. Bu onaylı kredi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. Bu şekilde de yapacağınız Kredi başvurularında onay almanız ile beraber banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı