70 BİN TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

70 BİN TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank duyurdu

FİNANS

13 Şubat 2021 Cumartesi 15:57:20

70 BİN TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı! Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve QNB Finansbank duyurdu

70000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankalar başvuru şartları nelerdir? 70000 TL kredi kullanılır mı? Şimdi sizlere bu krediler ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizler de eğer acil nakit ihtiyacınız varsa vereceğimiz bankalar üzerinden 70 bin TL’ye kadar kredi kullanabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini hemen aynı gün alabilmektedir. Bunun için bazı şartlar vardır. Şartların başında tabii ki herkesin bildiği gibi kredi notu gelmektedir. Kredi notu yüksek olması durumunda bankalardan onay olabilirsiniz. 70 bin TL gibi yüksek limitli kredileri kullanabilmek için bankalardan daha önce bir kredi veya kredi kartı kullanmış olmanız, bu kullanım sırasında da ödemelerinizi düzenli yapmış olmanız gerekmektedir. 70.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ayrıca krediyi ödeyebilecek bir gelir belgesine de sahip olmalıdır. Şartlara uygunsanız vereceğimiz bankalar üzerinden 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden 70000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vade ile kredi imkanından faydalanmaktadırlar. Garanti Bankası 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerinden sadece kimlikleri ile birlikte bu kredileri kullanabiliyor. Kredi kullanacak olan kişilerin şartları uygun olmaları durumunda banka müşterilerine hızlı bir şekilde onay verecektir. Garanti Bankası 70000 TL kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuz 1100 ve üzerinde olması ile birlikte ayrıca sigorta durumumuzun da 3 ay olması durumunda kredi onayı alır ve kredinizi kullanırsınız. 70000 TL kredi kullandığınızda banka özellikle diğer bankadaki olan kredi kartı borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Banka şubesine gidecek zamanı olmayan müşteriler için ise banka resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 70000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kimliğiniz ve genel belgenizi alarak en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda kredi değerlendirilmesi hızlı bir şekilde yapılır ve sizlere en düşük faiz oranları ile birlikte Kredi kullandırılır.

70000 TL kredi kullandığınızda 3 ay erteleme ve toplamda da 36 ay vade ile kredinizi kullanırsınız. Ziraat Bankası üzerinden 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları şartı vardır. Çalışan kişilerin ise en son iş yerinde en az 180 gündür sigortasının kesintisiz olarak yapmış olması gerekmektedir.

QNB Finansbank 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

QNB Finansbank üzerinden de 70 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 3 ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vade ile kullanacakları bu kredileri bir mesaj atarak hemen onay alabilirler. TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak bu bankadan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra kredi sonucu sizlere bildirilir ve onaylanan kredinizi de hemen kullanırsınız. QNB Finansbank 70000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca bankanın internet bankacılığı üzerinden de yapılmaktadır. 70 bin TL’ye kadar verilecek olan bu kredilerde ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapmak istiyorsanız, kredi kullanım esnasında bunu belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca size en yakın Finansbank şubesinden ve bankanın resmi internet sitesinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve ön onay alabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı