43 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi TEB, İş Bankası ve QNB Finansbank'ta
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi TEB, İş Bankası ve QNB Finansbank’ta

FİNANS

24 Ocak 2021 Pazar 23:21:20

43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi TEB, İş Bankası ve QNB Finansbank’ta

43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? 43 bin TL ihtiyaç kredisi için başvuru şartları nelerdir? Sizlere yazımızda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin 43000 tl ye kadar anında onay alabilecekleri bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kredi başvurusu yapmadan önce belirli şartlara uygun olmanız durumunda kredileri kullanabileceğini söylemek istiyoruz. Bankalardan kredi başvurusu yapan kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden ilk olarak kredi sorgulamaları yapılmaktadır. Kredi sorgulaması yapan müşteriler onay almaları için kredi notu en az 1200 üzerinde olması gerekiyor. 43 bin TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler ayrıca ödeme durumunda da sıkıntı yaşamaması gerekmektedir. Daha önceki banka çalışmalarımızdan dolayı bir sıkıntınız varsa maalesef kredi onayı alamazsınız. Bankalar kredi notu düşük olan ve icralık durumda olan müşterilere kredi onayı vermez.

TEB Bankası 43 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

TEB Bankası üzerinde 43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. TEB Bankası üzerinden 43 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz.

43000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler 36 ay vadeye kadar alacaklara bu krediler de kendi kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanırlar ve ayrıca ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapabilirler. TEB Bankası 43 bin TL’ye kadar vereceği bu kredilerde ayrıca sms ile başvuru almaktadır. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 44/66 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası 43 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası üzerinden de 43 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için bankanın müşterisi iseniz İş Cep uygulamasına girerek buradan işlem yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler İş Cep uygulaması üzerinden onay aldıkları zaman şubelere gitmeden kredilerini hesaplarına atabilmektedirle.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 3 bin TL’ye kadar alacakları ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ve 3 ay erteleme de yapabiliyor. İş Bankası şubelerine giderek başvuru yapmak istiyorsanız kimlik ve diğerleri belgenizi bankaya vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde Kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank 43 bin TL kredi başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 43000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Ayrıca bankaya SMS atarak da kredi başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin t.c. kimlik numaralarını 50/30 numarasına mesaj atarak işlem yapacaklarını söyleyebiliriz. 45 bin TL’ye kadar alacağınız bu onay ile birlikte kredinizi hemen kullanabilirsiniz. QNB Finansbank 43000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşteriler ayrıca banka şubelerinden banka müşteri hizmetlerinden ve Banka ATM’si üzerinden de kredi başvurularını yapabilmektedirler. Onay almanız durumunda banka şubesinden kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı