36 ay vadeli 6 ay ertelemeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

36 ay vadeli 6 ay ertelemeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi rekor kırıyor

FİNANS

16 Şubat 2021 Salı 23:40:01

36 ay vadeli 6 ay ertelemeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi rekor kırıyor

36 ay vadeli 6 ay ertelemeli 20.000 TL ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? 36 ay vadeli 6 ay ertelemeli 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi hangi bankalardan alınıyor? Sizlere yazımızda kredi başvurusu yapacağınız bankalara hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir kredi onayı aldığınızda da aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. 20.000 TL kredi kullandığınız zaman banka sizleri 6 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli kredi verecektir.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alabilmeniz için de bazı şartlar vardır. Bu şartların başında ilk olarak kredi notu geliyor. Bankalardan kredi ve kredi kartı gibi tüm ürünleri alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan müşteriler maalesef kredi onayı alamazlar. Kredi kullanmak isteyen kişiler ayrıca banka kredi sicillerinde uygun olması gerekiyor. 20 bin TL’ye kadar onay alacağınız için bankalar daha önceki çalışmalarımızı da inceleyecektir. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizde herhangi bir sıkıntı varsa kredi onayı alamayabilirsiniz.

Denizbank 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Denizbank üzerinden 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmaktadır. Sizlerde Denizbank şubelerine giderek veya bankanın sms kredi servisini kullanarak hızlı bir şekilde Kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Kredi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere hemen kredi sonucu verilir ve bu sonuca göre de kredi onayı alırsınız. Sms ile DenizBank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek buraya KREDİM yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280 numarası da gönderin. Bu şekilde Kredi başvurusunu yapmış olacaksınız.

Kredi sonucu uygun olan kişilerde hemen anında kredilerini kullanabilmeleri için en yakın Deniz Bank şubelerine gitmeleri gerekiyor. Alacağınız 20.000 TL kredi 36 ay vadeli ve 6 ay ertelemeli işlem yapılıyor. Bazı müşterilere bankalar 3 ay ertelemeli olarak da kredi vermektedir. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak verilmektedir.

TEB Bankası 20.000 TL 6 ay ertelemeli kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden de 20.000 TL ye kadar 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin banka şubelerine giderek kredinizi hızlı bir şekilde alabileceğini söylemek istiyoruz. TEB Bankası ayrıca SMS ile kredi başvurusu yaptırıyor. TC kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj atarak TEB Bankası üzerinden 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylı kredisi banka şubesinden veya bankadan internet bankacılığı üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli kredi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 6 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek veya bankadan internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişilerin en fazla 36 ay vadeli kadar işlem yapacağını söyleyebiliriz. Banka 20.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi kampanyası veriyor. Banka şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile gittikten sonra size uygun olan krediyi kullanabilirsiniz. Çalışan emekli olan ve devlet memuru olan kişiler Ziraat Bankası üzerinden düşük faizli olarak kredi kullanabiliyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı