130 BİN TL dev kredi kampanyasına Vakıfbank ve İNG Bank sonrası İş Bankası da katıldı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

130 BİN TL dev kredi kampanyasına Vakıfbank ve İNG Bank sonrası İş Bankası da katıldı!

FİNANS

12 Şubat 2021 Cuma 23:39:35

130 BİN TL dev kredi kampanyasına Vakıfbank ve İNG Bank sonrası İş Bankası da katıldı!

130 bin TL dev kredi kampanyası başladı. 130 bin TL’ye kadar bu kredi kampanyasına katılarak başvuru yapabilir ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sizlere haberimizde 130 bin TL kredi veren bankalar hangileridir? Bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank 130 bin TL kredi başvurusu

Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden 130 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi kullanacak olan kişilerin devlet memuru çalışan veya emekli olması durumunda bireysel kredi başvurusu yapabileceklerini söyleyebiliriz. Esnaf iseniz esnaf kredisi için ticari bölümden kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Çalışan müşterilerin kredi başvurusu yapmadan önce bilinmesi gereken bazı şartlar vardır. Bu şartların başında en az 6 aylık sigortanızın olması ve toplamda da 1 yıllık sigorta geçmişinizin olması şartı vardır. Emekli olan kişilerde 130 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsa emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek bu banka üzerinden 130 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar müşterilerine kredi ödeme tablosu oluşturmaktadır. Ayrıca ilk taksit ödemesinde 2 ay ve 3 ay erteleme de yapılmaktadır.

Kredi ödemelerinde de banka sizin istediğiniz gibi bir ödeme planı oluşturur. Aylık ödemeli veya 3 aydan 3 aya ödemeli olarak kredi ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Ayrıca artan ödemeli tablosu ve azalan ödemeli tablosu da Vakıfbank üzerinden verilmektedir.

ING Bank 130 bin TL kredi başvurusu

Özel bankalar arasında sürekli güncel kredi kampanyaları yapan ING Bank 130 bin TL krediye sadece kimlikle veriyor. Bunun için ilk olarak internet üzerinden onay almanız gerekmektedir. Bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusunu yapabilir ve ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Kredi onayı aldıktan sonra bankaya 130 bin TL’ye kadar sizleri 36 ay vade ile işlem yapacaktır.

ING Bank 130 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere düşük faizler de kredi onayı sunmaktadır. Banka kredi notuna göre faiz oranları ile işlem yapıyor. Ayrıca banka şubelerine giderek kimliğinizi vererek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüksekse sadece kimlikle kredi notunuz düşük ise direkt gelir belgenizi vererek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

İş Bankası 130.000 TL kredi başvurusu

İş Bankası üzerinden de 130 TL kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. İş Bankası müşterilerine özellikle bu kredi online olarak da verilmektedir. Daha önce bu bankadan bir kredi kullandıysanız ve kredi ödemelerinizi düzenli yaptıysanız banka sizleri yüksek limitli kredi açacaktır. Bu şekilde hem bankadan hem de internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eğer bankaya gidecek zamanınız yoksa banka internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsunuz. İş Bankası kamu destekli bir banka olduğu için kredi başvurusu yapacak olan kişiler düşük faiz oranları ile birlikte krediler alabilmektedirler.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı