10 BİN TL Pandemi Destek Kredisi başvuruları başladı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

10 BİN TL Pandemi Destek Kredisi başvuruları başladı!

FİNANS

15 Şubat 2021 Pazartesi 23:44:28

10 BİN TL Pandemi Destek Kredisi başvuruları başladı!

10.000 TL pandemi destek kredisi kampanyası başladı. 10.000 TL’ye kadar pandemi destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda 10.000 TL’ye kadar pandemi destek kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Sizlerde bu bankalar üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi hemen hesabınıza atabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde sıkıntı yaşayan müşterilerin 10.000 TL kredi alabilecekleri bankaları sizler için araştırdık. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak ihtiyacınızı giderebilirsiniz işte bankalar…

Denizbank 10.000 TL pandemi destek kredisi başvurusu

Denizbank üzerinden 10 bin TL pandemi destek kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubelerinden ve banka resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurularını yapabiliyor. Eğer bankaya gidecek zamanınız yoksa bankadan resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak pandemi kredisi alabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar verilen bu krediler de 36 ay vade ve 3 ay erteleme işlemleri de yapılmaktadır. Ayrıca esnaf olan kişilere 6 ay erteleme de yapılıyor. Çalışan emekli olan devlet memuru esnaf ve çiftçi olan herkes bu kredileri kullanabilir. Ayrıca bankanın sms kredi servisini kullanarak da kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Denizbank üzerinden SMS ile kredi onayı almak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek buraya KREDİM boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280 numarasına gönderin. 10 dakika olmadan sizlere kredi sonucu gelir. Onaylanan krediniz varsa  limit yazar ve bu kredinizi de en yakın banka şubesinden kullanırsınız.

Akbank 10.000 TL pandemi destek kredisi başvurusu

Akbank üzerinden 10 bin TL’ye kadar pandemi destek kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. 36 ay vadeli verilen bu kredileri başvuru yapmak isteyen kişiler SMS atabilir veya bankanın İnternet bankacılığında kullanabilir. Ayrıca size en yakın Akbank şubesine giderek de bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank pandemi kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmından Kredi yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt uygulamasını kullanan müşteriler de pandemi destek kredisi olarak kredilerini Online olarak alabilirler. Akbank Direkt uygulamasına girdikten sonra buradan yapacağınız Kredi başvurularında onay alan müşteriler kredilerine anında hesaplarına atacaklardır.

Ziraat Bankası 10.000 TL pandemi destek kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL’ye kadar pandemi destek kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini aynı gün içerisinde alabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası 10.000 TL pandemi destek kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler sadece banka şubelerinden kimlik ve gelir belgesini verdikten sonra bu kredileri kullanabilirler. Ziraat Bankası üzerinden alacağınız bu krediler de ayrıca 6 ay erteleme yapma imkanınız da bulunmaktadır. Ziraat Bankası 10.000 TL pandemi destek kredisi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere düşük faiz oranları ile devlet destekli olarak Kredi imkanı sağlayacaktır.

10 bin TL faizsiz pandemi destek kredisi nasıl alınır?

Eğer faizli kredi olduğu için başvuru yapmak istemiyorsanız ülkemizdeki katılım bankaları üzerinden faizsiz 10 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanabilmeniz için Katılım Bankası şubelerine giderek işlem yapabiliyorsunuz. Pandemi destek kredisi veren kamu katılım bankaları Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankasıdır. Özel bankalarda ise Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden 10 bin TL destek kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredileri kullanabilmeniz için banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. 10.000 TL kredi aldığınız zaman sizlere faizsiz olarak işlem yapacaklar ve aldığınız kredilerde kar payı oranları ile kredi kullandıracaklardır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı