Faizsiz olarak 5.000 TL ATM'den anında çekebilirsiniz! Kimlikle git hemen al! Bugün açıklandı

Faizsiz olarak 5.000 TL ATM'den anında çekebilirsiniz! Kimlikle git hemen al! Bugün açıklandı
YAYIN TARİHİ: 10.11.2021 10:46:00

​Tek tek açıklama yapıldı. 5.000 TL anında hesaba yatıyor. Akbank kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken çeşitli adımlar var. Bu bağlamda öncelikle Akbank resmi internet sitesinden giriş yapıp, burada çıkan başvuru butonuna basmanız gerekiyor. 

Faizsiz olarak 5.000 TL ATM'den anında çekin. Kimlikle git hemen al! 
Akbank tarafından hayata geçirilen yeni kampanya sosyal medyada ses getirdi. 
Bu anlamda ekonomik olarak kötü günler yaşayan vatandaşlar 5000 TL ile biraz rahatlayacak gibi. Bu kampanyadan yararlanmak için tek şart ise banka müşterisi olmak.

5.000 TL FAİZSİZ KREDİ HESAPLAMA İLE AYLIK TAKSİT KAÇ TL OLACAK?

Akbank 5.000 TL faizsiz krediyi 12 ay vadeli olarak 416 lira taksitle verecek. Kredi detayına baktığımız zaman ise faiz oranın sıfır olduğu görülüyor. Ekte yer alan detay bu ispat ediyor. 
Krediyi almak için Akbank müşterisi olmak istiyorum butonuna tıklamanız yeterli olacak. Hiç bir masraf alınmadan paranız hesaba yatacak ve siz keyfini çıkaracaksınız. AKBANK 5000 TL KREDİ DETAYI

Kredi başvurusunu "Başlangıç Ürünleri" sayfasındaki "İhtiyaç Kredisi" seçeneği ile veya görüntülü görüşme sonrası Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması sonrasında mobil uygulama içerisinden gerçekleştirenler başvuruları değerlendirilip onaylandığı takdirde Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kampanyadan yararlanabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.


Tüm müşteriler, müşteri olduktan sonra 5 gün içinde %0 faizli krediye başvurulabilir.

Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum kredi tutarı 5000 TL ,  maksimum vade 12 aydır. Söz konusu kredi talepleri Banka tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır. Akbank, kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya sadece Akbank Mobil ve İnternet kanalında tamamlanacak başvurular için geçerlidir. Akbank Şubelerinde geçerli değildir.

BAŞVURU DETAYI İÇİN TIKLAYINIZ 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER