Faizsiz Kredi Kampanyası Son Dakika Duyuruldu, 10.000 TL Üzeri Sıfır Faizli Kredi

Faizsiz Kredi Kampanyası Son Dakika Duyuruldu, 10.000 TL Üzeri Sıfır Faizli Kredi
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 08:42:00

Faizsiz Kredi Kampanyası Son Dakika Duyuruldu, 10.000 TL Üzeri Sıfır Faizli Kredi Verilecek. İşte detaylar...

Bankalardan yeni kampanya başladı. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere müjdeli haber geldi. Faizsiz kredi almak isteyenler, ülkemizdeki katılım bankaları üzerinden bu işlemlerini kolayca yapabilecekler. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, belirlenen şartlar dahilinde bu kredileri hemen faizsiz alabilecek. Özellikle dinimize göre faizin haram olduğunu bilen vatandaşlarımız helal kredi alıp alamayacaklarını sorguluyorlar. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, sıfır faizli olarak 100.000 TL'ye kadar hemen onay alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi alacak olan kişilere, bu bankalardan hemen sonuç verilecek ve bu sonuca göre kredilerinizi hemen kullanacaksınız.

Faizsiz Kredi Şartları Nedir? 

Faizsiz kredi almak isteyenler için başvuru şartları vardır. Başvuru yapmak isteyenler, bankanın kredi politikalarına uygun olması gerekmektedir. Faizsiz ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler, 18 yaşından büyük olmalı ve TC vatandaşı olmalı. Sigortalı çalışıyorsa 12 aydır sigortası olmaı, emekli ise emekli maaşını bu bankalardan almalı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, belirlenen şartlara göre hemen kredi kullanabileceklerdir. Bankalardan icralık olan ve kara listede olan kişiler maalesef kredi onayı alamayacaklardır. Faizsiz kredi alacağınız zaman bankalardan kar payı oranları ile sizlere kredi sunulacaktır. 

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faizsiz kredi almak için ülkemizdeki katılım bankalarından işlem yapmanız gerekiyor. Katılım bankaları üzerinden faizsiz kredi alacak olan kişiler, Ziraat Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası ile başvuru yapabileceklerdir. Bu verilen 6 banka üzerinden de yapacağınız tüm bankacılık işlemleri faizsiz olarak sizlere sunulacaktır. Faizsiz kredi alacak olan kişiler, bu belirtilen şartlara uygunsa en yakın katılım bankası şubesine giderek, kimlik ve gelir belgesi ile kredi başvurusu yapabilirler. 100.000 TL'ye kadar alacağınız ihtiyaç kredilerinde banka ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunuyor. Toplamda ise 36 ay vadeye kadar kredi kullanmış olacaksınız. Faizsiz kredi alacak kişiler, 36 ay vadeden daha düşük, gelir durumuna göre vade yaparak da kredi kullanabileceklerdir. Bankalar sizlere uygun kar payı oranları ile hemen ihtiyaç kredisi imkanı sunacaktır. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER