Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in masum yüzü sahte ‘sette terör estiriyorlar bilekleri dolma gibi'

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in masum yüzü sahte ‘sette terör estiriyorlar bilekleri dolma gibi'
YAYIN TARİHİ: 20.11.2021 10:31:00

​Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in masum yüzü sahte ‘sette terör estiriyorlar bilekleri dolma gibi'... Türkiye’nin gözde çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ifşa edildi. Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman’la 3. Sezonu geçiren Burak Özçivit hakkında bir süre önce setteki çalışanlara hakaretler, küfürler savurduğu gerekçesiyle dava açılmış ve 4 yıl 1 aya kadar hapsi istenmişti. Öte yandan Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen, Karan doğumu nedeniyle ara verdiği setlere geri döndü. Evcen hakkında daha önce setteki kaprislerine dair haberler ortaya çıkmıştı.

Biri atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisindeki rolüyle ekranlarda fırtınalara estiren Burak Özçivit diğeri de Alparslan: Büyük Selçuklu dizisiyle yıllar sonra ekranlara geri dönen Fahriye Evcen. Bir süre önce haklarında boşanma haberleri çıkan ünlü çift Türkiye’nin beğeniyle takip ettiği iyi bir ikili aynı zamanda. Ancak gelin görün ki, gerçekler hiç sandığımız gibi değil. Tuğba Ekinci Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hakkında öyle açıklamalar yaptı ki yer yerinden oynadı. Ekinci’nin iddiasına göre Özçivitler setler terör estiriyor. 

Onların aşkı Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu dizisiyle başladı. O dönem Ceylan Çapa’yla aşk yaşayan Burak Özçivit, Fahriye Evcen uğruna Ceylan Çapa’yı terk etmişti. Çiftin uzun süren birlikteliklerinin evlilikle sonuçlanması bekleniyordu zaten. Nitekim öyle de oldu. Kız isteme ve nişan töreni, Fahriye Evcen’in ailesinin bulunduğu Almanya’nın Solingen kentine yapıldı.


Düğün için ise o dönem Burak Özçivit’in yer aldığı Kara Sevda dizisinin bitmesi beklendi. Dizi biter bitmez Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti ilişkilerini evlilikle taçlandırdı ve 2019 yılında ilk çocukları Karan Özçivit’i kucaklarına aldı. Çift evlendikleri günden bu yana Türkiye’nin en çok konuştuğu çiftlerden. Özçivitler hakkında geçtiğimiz aylarda skandal iddialara ortaya atılmıştı malumunuz.

Önce Fahriye Evcen’in kaprisli olduğu iddia edilmişti. Sette kaprisleriyle, set çalışanlarını çıldırttığı iddiaları ortaya atılan Fahriye Evcen bunları kesin bir dille yalanlasa da, İstinye Park’ta Mudo mağazasında yaptığı kaprisler gerçek yüzünü ortaya çıkarmış oldu. Sonrasında bir diğer skandal iddia Burak Özçivit’ten geldi. Burak Özçivit’in sette 3 kişiye hakaretler ve küfürler yağdırdığı ortaya çıktı. 3 set çalışanı Burak Özçivit’e dava açtı. Ancak Özçivitler bu iddiaları hep reddetti. Bu kez iddia kaynağı ise Tuğba Ekinci’den…


Önce Fahriye Evcen’i diline dolayan Tuğba Ekinci son zamanlarda sosyal medyayı sallayan Fahriye Evcen’in uluma sahnesiyle ‘para için de ulumam’ diyerek dalga geçti. Hızını alamayan Ekinci, bu kez de konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında açtı ağzını yumdu gözünü. Fahriye Evcen’i eleştiren Ekinci, “Dolma gibi bacak bilekleri kalın. Bunlar eleştirildikleri zaman hanımefendi ayağına yatmasın. Setlerde terör estiriyorlar karı-koca... Benim içeriden yapımcı arkadaşlarım var. O kadar iyi bir güzelliği de yok” diyerek gündeme bombayı bıraktı.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER