Evlilik, Eğitim, Beyaz Eşya İhtiyaçlarınız İçin Büyük Kampanya! Vakıfbak'tan Düşük Faiz Fırsatı!

Evlilik, Eğitim, Beyaz Eşya İhtiyaçlarınız İçin Büyük Kampanya! Vakıfbak'tan Düşük Faiz Fırsatı!
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 23:29:00

Vakıfbank tarafından kredi kampanyası duyuruldu. Kredinin özellikleri nelerdir? Bu krediden yararlanabilmek için şartlar nelerdir? Kredi hakkında merak edilenler haberimizde...

Vakıfbank tarafından vatandaşa ilaç gibi gelecek kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Banka evlenmeyi düşünenler, eğitim itiyaçlarını karşılamak ve evini yenilemek isteyenler için kredi kampanyasını duyurdu.

Kredi oranlarının artması ile beraber vatandaş uygun faiz oranları ile sunulan kredi fırsatlarını yakından takip ediyor. Bu kapsamda Vakıfbank tarafından sunulan kredi kampanyasının detayları merak edilip araştırılıyor. İşte bu kredi kampanyası hakkında tüm merak ettikleriniz...

VAKIFBANK TAKSİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Vakıfbank tarafından resmi internet sitesi üzerinden kredi hakkında tüm merak edilen detaylar açıklandı. Banka yaptığı açıklamada, "evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya tüm istekleriniz için gerekli nakit ihtiyacını bankamız Taksitli İhtiyaç Kredisi ile karşılayabilirsiniz." açıklaması yapıldı.

TAKSİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi imkanının 36 aya kadar vade seçenekleri ile sunmaktadır.


Taksitli ihtyaç kredizini aylık olmak üzere ve 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.

Banka tarafından sunulan bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için, belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli kişiler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişiler bu krediden yararlanabileceklerdir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisini kullanan kişiye, Hayat Sigortası yapılmaktadır.

Bu kredi teminat karşılığında kullandırılmaktadır.

Kredide vade kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.

Kredide 50.000 TL’ye (dahil) kadar kullandırılacak olan krediler için maksimum vade sayısı 36 ay olarak sunulmaktadır. 50.001 TL ve üzerinde kullandırılacak kredilerde ise maksimum vade sayısı 24 ay olarak belirlenmiştir.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER