Evleneceklere 10.000 TL müjdesi! Ev dizerken çok düşünmeyin! Günlük 13 lira geri ödemesi var!

Evleneceklere 10.000 TL müjdesi! Ev dizerken çok düşünmeyin! Günlük 13 lira geri ödemesi var!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:41:00

​Evlenme planları yapan ancak nasıl eşya alacağını düşünenler için binlerce lira kredi müjdesi veriliyor. Bankalar para saçarken uygun faizli kredi oranlarından faydalanmak mümkün. Son olarak açıklanan kampanya ise Şekerbank'ın oldu. Yapılan açıklamada; A kategorisi beyaz eşya alımlarında geçerli olacak kredi verilecek. 10.000 TL kredinin geri ödemesi ise günlük 13 lira olacak. İşte detaylar!

Günlük 13 lira geri ödemeyle evleneceklere 10.000 TL ödeme! Bankalar kesenin ağzını açmaya devam ediyor. İsteyenlere adeta para dağıtılıyor. Uygun geri ödeme şartları bulunan kredilerle rahat bir nefes alınıyor. Şekerbank'ın açıkladığı kredi yalnızca beyaz eşya alımlarında geçerli olacak. Böylelikle evlenecek kişiler de rahat bir nefes alabilecek. Söz hususu kredi kampanyasının A kategorisi beyaz eşya alımlarında geçerli olabilecek.

13 LİRA ÖDEMELİ KREDİ

Kredi vadesi en az 3 ay, maksimum 36 aydır. Kullandırılan kredi tutarı üzerinden bir defaya mahsus kredi tutarının 0,5%'i oranında kredi tahsis ücreti alınır. Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir.

Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti ve yaşam sigortası prim tutarından oluşup vergi dahildir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup misal hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir.


Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı, tahsis ücreti ve sigorta prim tutarını içermektedir. Banka, faiz oranlarında farklılık yapma, kredinin tüketimi amacıyla son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir.

Talep edilen kredi tutarı ve vadeye dair kredi kullandırım evvel faiz oranı, bütün masraf, ücret ve komisyon ile ilgili tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Diğer kredi türlerinden farklı olarak beyaz eşya kredisinden yararlanacak kişilerin beyaz eşyaya ait bir fatura belgesi ile başvurmaları gerekir. Bu şekilde kredi kartsız taksitli beyaz eşya alma şansınız oluyor. Ayrıca taksitle beyaz eşya İstanbul ilinde birçok mağazanın sunduğu avantajdır.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER