Evi Olmayan Kalmasın Dedirtti! Halkbank'tan 3.942 TL Taksitle 250 Bin TL Konut Kredisi!

Evi Olmayan Kalmasın Dedirtti! Halkbank'tan 3.942 TL Taksitle 250 Bin TL Konut Kredisi!
YAYIN TARİHİ: 8.02.2022 09:45:00

Halkbank her zaman konut almayı isteyenlere özel kredi kampanyalarıyla gündeme gelmeye devan ediyor! Bu kapsamda 250 bin TL konut kredisi veren Halkbank; ayda 3.942 TL taksitlerle ev alma fırsatını da sizlerle buluşturuyor! Üstelik bankanın kredi faizi konusunda da son derece ayrıcalıklı fırsatları sizlerle buluşturduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Halkbank sadece 250 bin TL kredi değil; konutun durumuna göre 100 bin ya da 500 bin gibi kredi fırsatlarını da sizlerle buluşturuyor! İşte Halkbank’ın ayrıcalıklı konut kredisi fırsatlarına dair merak edilenler!

Konut almayı isteyenlerin yolu gayet doğal olarak bankalara düşüyor. Bankalardan kredi kullanarak ev almak isteyenler açısından konut kredi faiz oranları ne kadar düşükse o ölçüde daha az maliyetli kredi kullanmak da mümkün oluyor. Halkbank da tam da bu noktada devreye giriyor. Zira banka ülkemizde en düşük faizle konut kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu durum Halkbank’ın sıklıkla tercih edilmesini de mümkün kılıyor! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Halkbank müşterileri konut kredisi kullanmak istediklerinde aylık olarak yüzde 1,20 oranında bir konut kredisi kullanabiliyor. Bu da daha az maliyetli bir şekilde konut kredisi kullanmanızı mümkün kılıyor. Üstelik bankanın kredi miktarı satın alınacak olan konutun değerine göre de değişebiliyor. Bu kapsamda Halkbank 100 bin TL konut kredisi, 250 bin TL konut kredisi ya da 500 bin TL konut kredisi de verebiliyor! Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde konut kredisini Halkbank vasıtasıyla kullanmanız mümkün olacaktır.

Halkbank Konut Kredisinin Avantajlarında Neler Var?


Halkbank konut kredisi miktarına göre farklı seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. 120 aya kadar vadeli olarak konut kredisi kullanabileceğiniz bu kampanya sayesinde avantajlı bir şekilde konut sahibi olabiliyorsunuz. Halkbank müşterileri şayet talep ederlerse 10 yıla kadar vadeli olarak konut kredisi kullanabilecekler.


Halkbank konut kredisi konusunda farklı ödeme planları da sunabiliyor. Geri ödeme planı yaparken kendi bütçenize uygun bir şekilde planlama yapabilirsiniz. İsterseniz artan isterseniz azalan taksitli ödeme sistemine dahil olabilirsiniz. Ayrıca eşit taksitli ödeme ya da esnek ödeme sistemini de tercih edebilirsiniz!
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR