Ev sahibi olmak isteyenlere özel haber: 3 dev bankadan yeni konut kredisi kampanyası başladı

Ev sahibi olmak isteyenlere özel haber: 3 dev bankadan yeni konut kredisi kampanyası başladı
YAYIN TARİHİ: 2.09.2021 09:32:00

3 dev bankadan yeni konut kredisi kampanyası başladı. 3 dev bankadan Sizler de yeni konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. ING Bank İş Bankası ve Akbank üzerinden verilen bu konut kredilerinde başvuru şartları nedir Kaç ay vadeye kadar işlem yapılıyor öğrenebilirsiniz....

Konut sahibi olmak isteyen kişiler genellikle bankalardan konut kredisi almak ister her bankanın da kendine özel bir konut kredisi kampanyası vardır. Sizler de eğer kredi başvurusu yapacaksınız vereceğimiz bu üç banka üzerinden konut kredisi kullanabilirsiniz.

ING Bank İş Bankası ve Akbank üzerinden alacağınız konut kredilerinde hızlı bir şekilde onay olabilir onaylanan krediyi 120 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Bankalardan konut kredisi alacak olan kişilerin banka politikalarına uygun olmaları ve gelir durumunda bir sıkıntı olmaması gerekiyor. Eğer şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bu 3 dev banka üzerinden konut kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Bank konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler, 1.34 faiz oranları ile birlikte bu krediyi kullanabilmektedir. Size en yakın ING Bank şubesine giderek hemen konut kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Kredi başvurusunda bulunduktan sonra banka sizlere onaylı mesajı gönderir ve kredi onayı aldığınızda bu krediyi kullanmak istiyorsanız banka alacağınız eve bir ekspertiz gönderecektir. Bu ekspertiz ücretini ödedikten sonra banka ekspertiz gönderir ve bu ekspertizin değerinin yüzde seksenine kadar kredi kullanırsınız. ING Bank konut kredisi 120 ay vadeye kadar veriliyor. Kredi başvurusu için gelir belgesi kimlik ve tapu bilgileriniz ile birlikte evli olanların eş rızası belgesi ve eşinin kimliği ile birlikte başvuru yapması gerekiyor.

İş Bankası ev kredisi kampanyası

İş Bankası üzerinden de ev kredisi kampanyası başvurusu yapabiliyorsunuz. Sizlere özel olarak verilen bu kredi kampanyası da Hayat sigortalı ve tahsis ücretli olarak işlem yapılır. Bu kredi faiz oranı 1.40 olarak veriliyor. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. 300 bin tl değerinde bir ev için kredi başvurusu yaparsanız 240 bin TL kredi kullanabilir geri kalan parayı da teminat olarak bankaya verebilirsiniz. Kredi başvurusu için en yakın banka şubesine gidebiliyorsunuz. 100.000 TL kredi kullandığınızda aylık 1725 TL ödeme yaparsınız. Bu 120 ay vade için geçerlidir.

Akbank konut kredisi başvurusu

Akbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte alacağınız evin tapu fotokopisini verdiğinizde 1.41 faiz oranı ile birlikte konut kredisi kullanabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Akbank üzerinden bu kredileri hızlı bir şekilde kullanabilir. Akbank konut kredisi başvurusu yaptığınızda alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar kredi kullanırsınız. Onaylanan Kredi sonrasında 10 gün içerisinde bu krediyi kullanabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. 120 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER