Ev Hanımlarının Hesaplarına Para Yatıyor! Annelere Çocuk Masrafları İçin 8.400 TL Ödeme Yapılacak

Ev Hanımlarının Hesaplarına Para Yatıyor! Annelere Çocuk Masrafları İçin 8.400 TL Ödeme Yapılacak
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 15:33:00

Nakit para ihtiyacı şu dönemde hayli artmış durumda. Bu bağlamda para ihtiyacınız varsa eğer vatandaşlara destek sağlanıyor. Bu durumda ise genellikle çocukların ihtiyaçları karşılanıyor. Annelere ve ev hanımlarına 8.400 TL ödeme yapılacak.

Annelere ve ev hanımlarına verilecek olan para miktarı en fazla aratılanlar arasına girmiş durumda. Haberimizde bu detayları birleştirdik. Verilecek olan bu 8.400 TL nakit avans limiti olarak hesabınıza yatacak. Kampanyayı başlatan bankalar üzerinden kampanya ile birlikte, müracaat yapan vatandaşlara bu bankada hesabı olması halinde anında onay alabilecek ve nakit sıkıntılarını çözümleyebilecek.

TEB BANK ev hanımlarına ihtiyaç kredisi


TEB Bank SMS ile kredi kampanyası yaparak  vatandaşların da cep telefonları üzerinden mesaj attırarak kredi başvurusunda bulundurma olanağı sağlıyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı aratarak 4466 numarasına gönderin.

İNG BANK ev hanımlarına ihtiyaç kredisi


İNG mobil uygulama üzerinden ev hanımı olan kişilerin banka hesapları olması durumunda 1000 TL ile 50.000 TL arasında ödeme yapıyor. Vatandaşların bu bankadan alacakları ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ile verilecek ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanabileceksiniz. 

Vakıfbank ev hanımlarına ihtiyaç kredisi


Annelere ve ev hanımlarına kredi veren başka bankalar ise şu şekilde. Vakıfbank yapmış bulunduğu kampanyada 1000 TL ile 40.000 TL arasında gelir belgesiz olarak kredi olanağı sağlıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi müracaatında bulunacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da aratarak  5724 numarasına gönderebilirsiniz

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER