Ev Hanımlarına Hemen 32.000 TL Müjdesi! Koşulsuz Ve Şartsız Olarak Paranı Al! PTT, İsteyene Verdi

Ev Hanımlarına Hemen 32.000 TL Müjdesi! Koşulsuz Ve Şartsız Olarak Paranı Al! PTT, İsteyene Verdi
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 11:29:00

PTT, ev hanımlarının da imdadına koşmuş durumda. Ev hanımlarını, çalışmayanları mest edecek bir haber paylaşıldı. Pandemi sürecinde ev ekonomisine küçük da olsa bir katkı sunmak isteyen ev hanımlarına 32.000 TL ödeme yapılacak. Üstelik gelir belgesi koşulu da aranmıyor. Aktifbank ile uyuşma yapan PTT ev hanımlarına 32.000 TL nakit ödeyecek. Başvuru gerçekleştirmek isteyen ev hanımlarının ödemeyi alması amacıyla anında müracaat yapması gerekmektedir.

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) ev hanımlarına müjdeyi duyurdu. Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ev hanımları için harekete geçildi. Üstelik gelir belgesi şartı da aranmıyor. İşte haberin detayları...

EV HANIMLARINA 32.000 TL VERİLECEK


Koronavirüs pandemisi sürecinde özellikle kapanma döneminde bazı meslek grupları işlerinden uzak kaldı. Haliyle bu durumda evden yapılan işlerde artış yaşandı. Bu süreçte ev hanımları da evi geçindirmek adına çeşitli işlere atıldı.

PTT ile Aktifbank arasında yapılan anlaşmanın detayları duyuruldu. Ev hanımlarına 32.000 TL ödeme sağlanacak.

Ancak bu kredi ödemesini almanız için size aşağıda anlatacağımız adımları birer birer takip etmeniz gerekiyor. İşte o adımlar;

Telefonunuzun mesaj bölümünü açarak numara alanına 3050 yazın.


Ardından mesaj alanına geçerek TC Kimlik Numaranızı yazıp mesaj gönderme işlemini tamamlayın. 
ONAY MESAJI

PTT tarafından yapılan başvurunuz onaylanırsa telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. SMS ile başvuru yapmak istemiyorsanız PTT'nin internet sitesinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kredi faiz oranlarının son durumunu ise internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER