Ev Alacaklara Müjde: ING Bank, Akbank ve Garanti Bankası uygun faiz ile konut kredisi veriyor

Ev Alacaklara Müjde: ING Bank, Akbank ve Garanti Bankası uygun faiz ile konut kredisi veriyor
YAYIN TARİHİ: 11.07.2021 15:50:00

Ev Alacaklara Müjde: ING Bank, Akbank ve Garanti Bankası uygun faiz ile konut kredisi veriyor. 120 ay vadeli ve düşük faizli konut kredisi başvurusunu hemen yapabileceksiniz. İşte konut kredisi ile ilgili son dakika haber...

Ev Alacaklara Müjde: ING Bank, Akbank ve Garanti Bankası uygun faiz ile konut kredisi veriyor. 120 ay vadeli ve düşük faizli konut kredisi başvurusunu hemen yapabileceksiniz. İşte konut kredisi ile ilgili son dakika haber...

Konut kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler genellikle kredilerin faiz oranlarına bakarak işlem yapmaktadırlar. Her bankanın kendine özel konut kredisi kredi kampanyası ve faiz oranları vardır. Bu yüzden size en uygun olan kredi kampanyasını seçerek bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Yalnız bazı bankalarda da kolay onay veren ve hızlı bir şekilde kredi kullandıran bankalar seçilmektedir.

Eğer sizlerde konut kredisi almak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda bu üç banka üzerinden uygun faiz ile konut kredinizi kullanabilirsiniz. Özellikle ING Bank üzerinden düşük faiz oranlı kredi kullanmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması durumunda size özel faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz. Alacağınız konut kredilerinde 120 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. Şimdi sizlere bankaların konut kredisi kampanyaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

ING Bank konut kredisi kampanyası başvuru ve şartları nelerdir?

ING Bank üzerinden konut kredisi alacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte 120 ay vadeye kadar bu krediyi kullanılabilir. Size en yakın ING Bank şubesine kimlik gelir belgesi ve alacağınız evin tapu belgeleri ile birlikte başvurunuz yapabiliyorsunuz. ING Bank 120 ay vadeli olarak verdiği konut kredisi kampanyasında, 1.29 faiz oranı ile birlikte kredi imkanı sağlayacaktır. 100 bin TL kredi kullandığınız zaman 120 ay vadeli olarak işlem yaparsanız aylık taksit ödemeniz 1643 TL olarak sizlere sunulacaktır. Bu kredilerde dilerseniz ilk taksit ödemenizi de 3 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz.

Akbank konut kredisi kampanyası başvuru ve şartları

120 ay vadeye kadar konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler Akbank üzerinden verilen konut kredisi kampanyasına katılarak ev sahibi olma hayalini kavuşabilirler. Banka 1.41 faiz oranı ile birlikte müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. 100.000 TL kredi kullandığınızda 120 ay vade ile yaparsanız, 1733 TL aylık ödemeniz çıkacaktır. Size en yakın Akbank şubesine giderek belgelerinizle birlikte kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde seksenine kadar bu banka üzerinden kredi kullanmanız mümkündür.

Garanti BBVA konut kredisi kampanyası ve başvurusu

Garanti BBVA üzerinden de konut kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka 100.000 TL ve üzerinde olan konut kredilerinde 1.49 faiz oranı birlikte 120 ay vadeli kredi imkanı müşterilerine sunuyor. Size en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek buradan gelir belgeniz ile birlikte ve alacağınız evin tapu belgeleri ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişinin kredi notunun yüksek olması ve aynı zamanda sigorta durumunun en az 3 aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Gelir belgesi emekli olan kişiler ise emekli maaşlarına Garanti Bankası'na taşıyarak bu bankadan konut kredisi kullanabilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER