Estetik batağı iş açtı! ‘Demet n’oldu yüzüne gözüne!’ Demet Özdemir’in son hali içler acısı!

Estetik batağı iş açtı! ‘Demet n’oldu yüzüne gözüne!’ Demet Özdemir’in son hali içler acısı!
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:27:00

​‘Demet n’oldu yüzüne gözüne!’ Demet Özdemir’in son hali içler acısı! Estetik batağı iş açtı... … 2021 yılının başında ‘yılın aşk bombası’ diye yazarsınız artık diyerek Oğuzhan Koç’la ilişkisini ilan etmişti Demet Özdemir. Zaten attığı her adım olay olan Demet Özdemir’in, eski kankası Yağmur Tanrısevsin’in eski sevgilisi Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk büyük bir haber niteliğindeydi. Bu haberden sonra da attığı her adımla olay oldu Demet Özdemir.

Eski sevgilisi Can Yaman’la oynadığı Erkenci Kuş dizisinden sonra Demet Özdemir’in talihi bir açıldı pir açıldı. Sonrasında iş yağmur oldu yağdı. Özellikle Erkenci Kuş’un İtalya, İspanya gibi ülkelerde yayınlaması da uluslararası şöhret getirdi. Sonrasında ver elini dünyanın parasını kazandığı sosyal medya paylaşımları, reklam filmleri, filmler, diziler… Tabi bunlarda Demet Özdemir’in geçirdiği pek çok estetik operasyonun katkısı büyük. Özdemir geçtiğimiz günlerde reklamında rol aldığı firmanın lansmanına katıldı ve son halini görenler gözlerine inanamadı.

Sosyal medya paylaşımları, yaşadığı aşk, dizileri, filmleri kısacası attığı her adımla olay yaratan Demet Özdemir hakkında kısa bir sürece İtalya basında da şoke eden bir iddia ortaya atılmıştı. Pek çok dizisinin yayınlandığı Çizme’de ortaya atılan bu iddia duyanları dumur etmişti. Bu haber Demet Özdemir’in çok tartışılan özel hayatı hakkındaydı.

İddialara göre Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç aşkı aslında sahteydi. Oğuzhan Koç, kariyerindeki durgunluğa son vermek için bir patlamaya ihtiyaç duyuyordu. Bu yüzden Acun Ilıcalı’nın kapısını çalmıştı. Acun Ilıcalı’da, Demet Özdemir’den sahte bir aşka ortak olmasını istemişti. Tabi kendisine büyük hatrı olan Demet Özdemir, Ilıcalı’yı kıramayarak bunu kabul etmişti.


Bu iddialara günlerce konuşuldu ve sonunda da Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’tan bu iddiaları yalanlar nitelikte paylaşımlar geldi. O gün bugündür sadece sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulan Demet Özdemir bu kez son haliyle gündemde. Reklam yüzü olduğu firmanın lansmanına katılan Demet Özdemir’in yüzünün son hali ‘estetik mi yaptırdı’ sorusunu akıllara getirdi.


Mert Vidinli’nin paylaştığı fotoğraf yüzü normalden farklı görünce sosyal medyada yorumlar patladı. Sonrasında ilk yalanlama Mert Vidinli’den geldi. Ancak Demet Özdemir’in normalden farklı göründüğü bir gerçek. Demet Özdemir ise konuya dair henüz bir açıklama yapmadı.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER