Estetiğim Var Diyen Burçin Terzioğlu: Bir Ay Basket Topu Gibi Gezdim…

Estetiğim Var Diyen Burçin Terzioğlu: Bir Ay Basket Topu Gibi Gezdim…
YAYIN TARİHİ: 9.04.2021 12:43:00

'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Oyuncu Burçin Terzioğlu, hakkında merak edilenleri anlattı. "Estetiğim var" diyen Terzioğlu, "19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Bir ay basket topu gibi gezdim." ifadelerini kullandı.

Burçin Terzioğlu, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Terzioğlu, özel hayatından, kariyerine kadar pek çok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

“OYUN GİBİ GELİYORDU İLK ZAMANLAR”

4 yaşında oyunculuğa başladığını söyleyen Terzioğlu, "Bu kızdan bir şey olur dediler herhalde ki devamı geldi. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00'da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun." diye konuştu.

Terzioğlu, "Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum." dedi.

“İYİ YEMEK SEVİYORSAM İYİ YEMEK YAPMALIYIM”

Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten 41 yaşındaki oyuncu, bu yüzden de üniversitede gastronomi bölümünü bitirdiğini açıkladı. Terzioğlu, "Kötü yemek sevmem. Mutsuz olurum. İyi yemek seviyorsam, iyi yemek yapmalıyım diye düşündüm. O yüzden de işletme ile beraber gastronomi okudum." ifadelerine yer verdi.
“BİR AY BASKET TOPU GİBİ GEZDİM”


Kalıcı işler yapmak istediğini belirten oyuncu, "İyi işlere imza atmak, unutulmamak ve güzel anılmak istiyorum. Bundan 20 sene sonra da ömrüm yeterse 'iyi oyuncudur, iyi insandır' denilsin istiyorum." dedi.

Estetik yaptırdığını da dile getiren Terzioğlu, "19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim." Diye konuştu.

“AH ETMEM, KİNCİ DEĞİLİM”

Terzioğlu, "Karmaya inanırım. Ah etmem, beddua etmem. Evren ona yapacağını yapar. 3 gün sonra yapar, 3 sene sonra yapar ama ben görürüm. Dönüp dolaşıp bana gelir diye ah etmem. Hiç kinci değilimdir. Kötü bir şey yaşasak bile bir yerde karşılaştığımızda selam veririm." diyerek kişiliğinden bahsetti.

“DOLANDIRILDIM”


Terzioğlu ayrıca başından geçen ilginç bir olayı da şöyle anlattı:"Televizyon bozuldu. Ses var görüntü yok. Tamirci çağırdık. Bir parça lazımmış, parasını peşin ödeyin, gelip evde takacağız dediler. Televizyon parasına yakın bir para verdik, bir daha ulaşamadık. Daha kötüsü, televizyon bozuk değilmiş. Kumanda da bir tuş varmış ekran karartan, ona basılmış..." dedi.

Sosyal medya konusunda bir itirafta da bulunan Terzioğlu, "Fake hesabım var. Abuk sabuk bir şeye bakmak istediğimde oradan bakıyorum." diye aktardı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER