Esra Erol’un En Kıymetlisi! Kabahatliyi Sürüm Sürüm Süründüren Hülya Kuran’ın Oğlu Da Esra Erol’da!

Esra Erol’un En Kıymetlisi! Kabahatliyi Sürüm Sürüm Süründüren Hülya Kuran’ın Oğlu Da Esra Erol’da!
YAYIN TARİHİ: 6.01.2022 17:04:00

Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından gündelik hayatı konu alan, kayıpları bulan, muhtaçlara yardım elini uzatan Esra Erol yıllardır avukat Hülya Kuran ile omuz omuza yürüyor. Esra Erol’un dişli avukatı Hülya Kuran yeni yaşında günün en çok aranan isimlerinden biri. Esra Erol’un duygusal bir paylaşımla doğum gününü kutladığı Hülya Kuran maaile hukukçu çıktı. Hele ki oğlu hakkındaki bir gerçek herkesi şaşırttı. Meğer Hülya Kuran’ın oğlu da Esra Erol’un programındaymış. İşte detaylar. 

Atv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı saatteki programlar arasındaki en çok izlenen yapım olan Esra Erol’da hayatlara dokunmaya devam ediyor. Esra Erol’un kariyer yolculuğundaki en önemli isimlerinden biri Hülya Kuran. Esra Erol da ahde vefa örneği göstererek, Hülya Kuran’ın doğum gününü Instagram hesabından kutladı. Esra Erol’un paylaşımı sonrası herkes Hülya Kuran hakkında araştırma yapar oldu. Kuran hakkında araştırma yapanlar bu gerçekleri görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bakın Hülya Kuran’ın oğlu kim çıktı.

1972 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Hülya Kuran, üniversite için İstanbul’a geldi ve Marmara Üniversitesi’ni bitirdi. Ardından Selami Kuran ile hayatını birleştirdi. Hülya Kuran’ın eşi Selami Kuran da başarılı ve ünlü bir hukuk profesörü olarak göze çarpıyor. Tabi iki hukukçu söz konusu olunca dünyaya gelen çocuklar da hukuk oluyor. 
Hülya Kuran ve Selamı Kuran çiftinin kızları Zeynep Kuran kısa bir süre önce hukuk fakültesinden mezun oldu ve baroya kaydoldu. Kuran çiftinin Zeynep dışında da 2 oğlu var ve her ikisi de hukukçu. Biri gözlerden uzak yaşarken birinin de bir zamanlar Esra Erol’da da birkaç bölüm yer aldığı ortaya çıktı. İşte Hülya ve Selami Kuran’ın oğulları Ahmet Faruk Kuran;

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER