Esra Erol, Didem Arslan, Müge Anlı, Zuhal Topal! Gündüz kuşağında kılıçlar çekildi savaş kızışacak!

Esra Erol, Didem Arslan, Müge Anlı, Zuhal Topal! Gündüz kuşağında kılıçlar çekildi savaş kızışacak!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:56:00

​Gündüz kuşağı programları şüphesiz ki evdeki kişilerin gün içerisinde yoğun olarak izlemeyi tercih ettiği programlar arasında. Sabah 10.00’da başlayan Müge Anlı ve 16.00’da başlayan Esra Erol reytingde zirvede yer alıyor. Ancak diğer kanallar yeni programlar yapmaya başladı. Bu gelişmelerin ışığında sonra hangi kanalda hangi programın diğerine üstün geleceği merakla bekleniyordu. İşte reyting sonuçları 

atv’de Müge Anlı ile Esra Erol gündüz kuşağı en çok izlenen programları arasında. Fakat Show TV, Kanal D, TV 8 ve FOX TV reyting yarışında iddialı programları izleyicilerle buluşturdu. Didem Arslan ile Asla Vazgeçme Show TV’de, Ece Üner ile Susma Kanal D’de yayınlanmaya başlandı. Zuhal Topal ile Yemekteyiz de başladı. Peki reyting yarışında ipi kim göğüslüyor? İşte sonuçlar

İLK ADIM 

İlk adımı Show TV attı ve Didem Arslan ile Asla Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.00’te izleyicisini ağırlıyor. Programın kısa sürede dikkat çektiğini söylemeliyiz. 

YENİ BİR PROGRAM DAHA BAŞLADI 


Ece Üner ile Susma geçtiğimiz aylarda Kanal D ekranlarında izleyicine merhaba derken formatıyla insanların dikkatini çektiği belli oluyor. 

ZUHAL TOPAL HAMLESİ 

Onur Büyüktopçu ve Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz reyting rekorları kırıyordu. Ama pandemiyle birlikte Yemekteyiz’e de bir süre ara verildi. 

Acun Ilıcalı’nın Zuhal Topal ile anlaştı ve Yemekteyiz akşam saatlerinde tv8'de Yemekteyiz yayınlanıyor.

İşte dünün reyting sonuçları

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 CAMDAKI KIZ KANAL D

2 BIR ZAMANLAR CUKUROVA ATV

3 ESRA EROL'DA ATV

4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

6 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D

7 BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET) ATV

8 MASTERCHEF TURKIYE TV8

9 ATV ANA HABER ATV

10 7.KOGUSTAKI MUCIZE (T.S) FOXDİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER