Esra Dermancıoğlu’ndan Şaşırtan Aldatılma İtirafı: Bir Erkeğin Beni Aldatması Sorun Değil

Esra Dermancıoğlu’ndan Şaşırtan Aldatılma İtirafı: Bir Erkeğin Beni Aldatması Sorun Değil
YAYIN TARİHİ: 10.04.2021 23:22:00

Son dönemde Murat Balcı ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Esra Dermancıoğlu,Armağan Çağlayan'ın programına konuk olup eski eşinin kendisini aldattığını söyleyip,"Bir erkeğin beni aldatması asla bir sorun değil" diyerek açıklamasıyla olay oldu

Bir Zamanlar Çukurova'dan geçtiğimiz haftalarda senaryo gereği ayrılan Esra Dermancıoğlu hayat verdiği Behice karakteri ile seyircinin beğenisini toplamıştı. 52 yaşındaki oyuncu Esra Dermancıoğlu, Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalı 'Gör Beni'ye konuk olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ALDATMA KONUSUNU ASLA ADALET İÇİNE SOKMUYORUM”

Dermancıoğlu, çarpıcı bir itirafta da bulunarak eski eşinin kendisini aldattığını söyledi: "Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. 'Sen beni aldatıyor musun?' dedim. 'Evet' dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış..." dedi.

Dermancıoğlu, "Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” ifadelerine yer verdi.
SÜPRİZ AŞK


Dermancıoğlu, son zamanların en popüler uygulaması olan Clubhouse'da girdiği bir odada Murat Balcı ile tanışmıştı. Kısa sürede yakınlaşan ikilinin arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü.

Sürpriz aşk hakkında bir televizyon programında yapılan yorumlar Esra Dermancıoğlu'nu kızdırmış, oyuncu tepkisini sosyal medya hesabından şu sözlerle vermişti: “Bir fotoğrafı alıyorlar, konuşuyorlar... Diyorlar ki; Şimdi beni de konuşturmayın... 'Bu kadın, adamın tarzı değil.' Adama sorarlar; kim kimin tarzı olmak istedi de o tarz oluşmadı? Aslında alttan alta kadını yerden yere vuruyorlar. Yine diyor ki; 'Ya ben seksüel olarak demiyorum... Onun oyunculuğu iyi.'

Yani seni kadınlıktan alıyorlar. Sen bir kadın değilsin. Çünkü neden, burnum böyle değil, dudaklarım böyle değil. Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden. Demeye getiriyorlar ki; 'O çok çirkin, erkek çok yakışıklı. Mümkün değil...'”

ÜRKÜTER HASTASI

Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ürtiker hastası olduğunu duyurmuş ve sevenlerini uyarmıştı: "Böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan, bedeninizi kanatmaya kadar giden bir şey." 

"Bu çok önemli bir rahatsızlık" diyen ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bacağının fotoğrafını yayınlayarak, "Uzun zamandır bunu yaşamıyordum. Bugün bir atak yaşadım. Böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan, bedeninizi kanatmaya kadar giden bir şey. Tekrar hatırlatmak istedim" demişti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER