Esra Dermancıoğlu önce cinsel tercihini açıkladı sonrada +18 film sırrı verdi! 'Sıpına kadar...'

Esra Dermancıoğlu önce cinsel tercihini açıkladı sonrada +18 film sırrı verdi! 'Sıpına kadar...'
YAYIN TARİHİ: 19.12.2021 11:13:00

​Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisiyle birlikte kariyerinin zirvesine çıkan Esra Dermancıoğlu son olarak atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almış Behice karakterine hayat vermişti. Usta oyuncu şu sıralar sosyal medya paylaşımları ve ilginç açıklamalarıyla gündemde. Mukaddes Yenge karakteriyle tanınan Esra Dermacıoğlu, katıldığı bir Youtube programında cinsel yönelimine dair açıklamalarda bulundu. Sonrasında da cinsel içerikli film itirafı yaptı. İşte Esra Dermacıoğlu'nun olay yaratan o açıklamaları. 

​Esra Dermancıoğlu önce cinsel yönelimini açıkladı sonrada +18 film itirafı yaptı 'köküne kadar...' Esra Dermancıoğlu yine bildiğimiz gibi. 52 yaşındaki usta oyuncu Esra Dermancıoğlu, son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Behice karakterinin ardından bir daha ekranlarda yer almadı. Ancak sosyal medyadaki açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. 7 Aralık 1958 doğumlu Esra Dermancıoğlu, cümbüş adlı müzik aletinin mucidi olan Zeynel Abidin Cümbüş'ün torunu. Köklü bir aileden gelen Esra Dermancıoğlu yine köklerinden sanatçı. Şahida Tekand'dan oyunculuk eğitimi alan Esra Dermancıoğlu, Derya Alabora'nın konservatuvarında ses dersleri de almış. Oyunculuk kariyerine ise Avrupa Yakası'yla başladı. Avrupa Yakası'nın 6. sezonunun 163. bölümünde konuk olan Esra Dermancıoğlu sonrasında Moral Bozukluğu ve 31 adlı filmde rol aldı. Pek çok dizi ve filmde rol alan Esra Dermancıoğlu asıl patlamasını, Beren Saat ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı, Mukaddes Yenge karakterini canlandırdığı Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı diziyle yaptı. 


Son olarak atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan, Bir Zamanlar Çukurova'nın 3. sezonunda Behica karakterini canlandıran Esra Dermancıoğlu'nu sonrasında bir daha ekranlarda göremedik. Ancak sosyal medyada öylesine aktif ki sürekli kendisine magazin gündeminde yer buluyor. Dermancıoğlu şimdi de bir Youtube kanalına konuk oldu ve orada yaptığı açıklamalarla yine olay yarattı.


Esra Dermancıoğlu, YouTube'daki 'Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen' programına konuk oldu. "Cinsel yönelimini sorguladığın dönem oldu mu?" sorusuna "Heteroyum ben. Çok seviyorum. Lisede böyle konuşurduk çok, sorgulamama bile gerek kalmadı. Erkek doğasını çok seviyorum bir de fiziksel olarak çok güzel buluyorum. Köküne kadar heteroyum." yanıtını veren Esra Dermancıoğlu'nun cinsel içerikli film itirafı çok konuşuldu.

"Cinsel içerikli film izler misin?" sorusuna ise "Cinsel içerikli film seyrettiğimde bana gülme geliyor"  diyen Esra Dermancıoğlu bir erkekte ilk olarak el ve ayaklara baktığını da açıkladı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR