Esmer Bomba Gitti Sarı Fırtına Geldi! Alişan Eşi Buse Varol Sarışın Oldu! Furyaya O Da Katıldı Ama..

Esmer Bomba Gitti Sarı Fırtına Geldi! Alişan Eşi Buse Varol Sarışın Oldu! Furyaya O Da Katıldı Ama..
YAYIN TARİHİ: 4.01.2022 17:29:00

Son dönemde adını eşi Alişan’la boşanacağı haberleriyle magazin basınında yer alan Buse Varol bu kez bambaşka bir haberle gündemde. 2021’i çok zor geçiren gerek Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümü gerekse boşanma haberleriyle çok konuşulan Buse Varol 2022’de yeni bir imaj sahibi oldu. Bebek yüzlü Buse Varol’un tercihi sarı saçtan yana oldu. Varol’un sarı saç tercihi sosyal medyayı da ikiye böldü. İşte Buse Varol’un son hali… 

Öncesinde de pek dizide yer alan Buse Varol için dönüm noktası Alişan ve Çağla Şıkel’le rol aldığı Dostlar Mahallesi oldu. Dostlar Mahallesi adlı dizide ünlü şarkıcı Alişan ile tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Buse Varol, sürpriz aşka uygun olarak sürpriz bir şekilde Alişan’la dünyaevine girdi. Alişan’la evlenmesinin ardından hem kendisinin hem de Alişan’ın şansı döndü. Bir anda sosyal medya fenomenine dönüşen çift önce oğulları Burak sonra da kızları Eliz’i kucaklarına aldılar. Ancak çiftin mutluluğu 2021 sonlarına doğru kara bulutlarla sarıp sarmalandı. Önce Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle vefat etti. Çift bunun acısını yaşarken bu kez ortaya da boşanma haberleri atıldı. Ünlü çift daha sonra bu haberleri kesin bir dille yalanladı. 

2021’i çok zor kapatan Tektaş çifti, 2022’den hayli umutlu. Zor günleri atlatan çift şimdilerde daha huzurlu. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaya başlayan çfitten Buse Varol, herkesi şaşırtan bir hamle yaptı. Ekranların kumral bebek yüzlü güzeli artık sarışın. Buse Varol’un son hali sosyal medyayı da ikiye böldü. Kimileri Varol’un son haline ‘olmamış’ derken kimileri de ‘güzele ne yakışmaz’ yorumunda bulundu.  
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER