Eşkıya’nın Yapımcısına Postayı Koydu Yeni Dizi de Anlaştı! Kenan İmirzalıoğlu’yla Yalnız Kurt Değil

Eşkıya’nın Yapımcısına Postayı Koydu Yeni Dizi de Anlaştı! Kenan İmirzalıoğlu’yla Yalnız Kurt Değil
YAYIN TARİHİ: 22.12.2021 19:30:00

İzleyicisi hala Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayından kaldırılmasının şokunu yaşıyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yalçın Hafızoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer’in bulunduğu, 7.yeni sezonu için Uğur Yücel’i kadrosuna dahil eden EDHO maddi anlaşmazlıklar nedeniyle, hiç yayınlanamadan yayından kaldırılmıştı. Bu olay sonrası Eşkıya’nın beyniyle ilişkisini koparan Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi belli oldu.

26 Ekim Salı akşamı atv ekranlarının karşısına Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 7.yeni sezonu için geçen izleyiciler gördüğü karşısında şoke olmuştu. Eşkıya’nın yerinde yeller esiyordu. Sonrasında bir açıklama gelmedi ama işin altından anlaşmazlık çıktı. İddialara göre Eşkıya’nın yapım şirketi ile atv maddi konularda anlaşamadı. Sözleşme gereği başka bir kanalda da yayınlanmasına imkan olmayan Eşkıya, sonu göremeden yayından kaldırıldı.Eşkıya’nın bittiğini duyuran ilk isim ise dizinin Hızır Reis’i Oktay Kaynarca olmuştu. Instagram’dan bir veda mesajıyla dizinin yayından kaldırıldığını açıklayan Oktay Kaynarca sonrasında Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’den ayrı hareket etme kararı aldı. Adı atv’nin yeni dizisi Yalnız Kurt ile anılan Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi belli oldu. 


Birsen Altuntaş’ın haberine göre Oktay Kaynarca, yine bir atv dizisi için kanalla el sıkıştı. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturacağı dizi için kolları sıvayan Oktay Kaynarca aynı zamanda dizinin yapımcısı da olacak. 
  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER