Eskisi Çağatay Ulusoy'un yakını arkadaşı... Serenay Sarıkaya yaşlıdan vazgeçti genç sevgili yaptı!

Eskisi Çağatay Ulusoy'un yakını arkadaşı... Serenay Sarıkaya yaşlıdan vazgeçti genç sevgili yaptı!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:50:00

​Serenay Sarıkaya yaşlıdan vazgeçti genç sevgili yaptı! Eskisi Çağatay Ulusoy'un yakını arkadaşı... Ünlü oyuncu ve model Serenay Sarıkaya'nın yaşadığı büyük aşklar malumunuz. Kerem Bürsin, Cem Yılmaz, Haldun Demirhisar, Yaman Taciroğlu, Tolgahan Sayışman, Çağatay Ulusoy, Muzaffer Yıldırım, Murat Süğlün ve liste uzayıp gidiyor. Özellikle son dönemde oldukça yaşlı adamlarla aşk yaşayan Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin'den sonra ilk kez kendi yaşına yakın biriyle aşk yaşamaya başladı. Önceleri inkar etse de sevgilisi içinde tutamadı. İşte Serenay Sarıkaya'nın yeni aşkı.

Son yılların en gözde isimlerinden biri olan Serenay Sarıkaya en çok hakkında aşk haberleriyle gündemin ilk sıralarında yer buluyordu kendisine. Cem Yılmaz'la çalkantılı bir aşk yaşadıktan sonra adı Haldun Demirhisar'la anılan sonrasın birlikte görüntülenen Serenay Sarıkaya'nın adı bir süre önce, Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun'la yaşadığı aşklardan tanıdığımız Umut Evirgen'le anılmıştı. Serenay Sarıkaya 'sıkıldım artık bu konulardan' derken Umut Evirgen aşk iddialarını reddetmişti. Ancak gelin görün ki sonunda aşk itirafı geldi. Umut Evirgen tuttu tuttu sonunda patladı. 

İNKAR ETMİŞLERDİ

Tuba Büyüküstün'le yaşadığı aşkla tanıdığımız sonrasında da Melisa Şenolsun ile tutkulu bir aşk yaşayıp bir kez daha magazin gündemine gelen işletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Serenay Sarakaya'nın adı bundan aylar önce birlikte anılmaya başlamıştı. Bu dönem Umut Evirgen'in Melisa Şenolsun'dan ayrıldığı döneme denk geliyordu. 

Geçtiğimiz Eylül ayında Serenay Sarıkaya'ya Umut Evirgen soruları sorulduğunda ise "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" ifadelerini kullanmıştı. Ancak gelin görün ki Serenay Sarıkaya'nın inkar ettiği bu aşk gerçekmiş.Sonunda Umut Evirgen aşkı ilan etti. teve2'de yayınlanan Magazin Masası adlı programa itirafta bulunan Umut Evirgen 'evet Serenay Sarıkaya'yla birlikteyiz' diyerek aşkı teyit etmiş oldu. Şimdi gözler Serenay Sarıkaya'da. Umut Evirgen hep ünlüler camiasında olsa da onu ilk olarak Tuba Büyüküstün'le yaşadığı aşkla tanıdık.Tuba Büyüküstün eşi Onur Saylak'tan boşandıktan sonra Umut Evirgen'le yakalanmıştı.


Yakın zamanda oyuncu Melisa Şenolsun'la aşk yaşayan Umut Evirgen aynı zamanda Serenay Sarıkaya'nın bir dönem tutkulu bir aşk yaşadığı Çağatay Ulusoy'un da çok yakın arkadaşı. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER