Erdoğan Duyurdu, Sadece Ziraat Bankası Üzerinden 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Finans Kredisi Verilecek

Erdoğan Duyurdu, Sadece Ziraat Bankası Üzerinden 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Finans Kredisi Verilecek
YAYIN TARİHİ: 13.07.2021 18:13:00

Erdoğan Duyurdu, Sadece Ziraat Bankası Üzerinden 6 Ay Ertelemeli İhtiyaç Finans Kredisi Verilecek. Detaylar belli olmaya başlıyor. İşte son dakika devlet destekli kredi haberi...

Ziraat Bankası üzerinden 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başlamıştır. İhtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yaparak düşük faiz oranları ile birlikte bu kredileri 36 ay vadeye kadar kullanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler başvuru yaptıktan sonra hemen sonuçlarını öğrenebilir. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı müşterilerine daha uygun faiz ile kredi imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar 100.000 TL 6 ay ertelemeli kredi alabilir. Özellikle pandemi kredisi kampanyası olarak verilen bu kredilerle ilk taksit ödemenizi 6 ay sonra yani Aralık ayında başlatabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin belirli bir geliri olması gerekiyor. Çalışan devlet memuru olan veya emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi için başvuru yapabileceklerini söyleyebiliriz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilirler. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak kişilerin belirli şartlara uygun olması durumunda en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgelerini vererek Kredi başvurularını yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen kredi sonucunu söyler ve onay alırsanız 100 bin TL'ye kadar krediyi anında kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL kredi

100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vade olarak kredi kullanırlar. İlk taksit ertelemenizi 6 ay ertelemeli yaparak bu kredileri kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası 100.000 TL kredi verecek olan müşterilere çalışıyor olması durumunda en az 6 aylık sigortalılarının olmasını isteyecektir. Ayrıca banka emekli olan müşterilere ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerinden almalarını ister. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini yapabilmektedirler. Ziraat Bankası'ndan daha önce kredi kullanan kişiler ise 100.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisini tek bir kimlikle alabilmektedir. Ziraat Bankası resmi internet sitesine girerek kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER