En Sonunda Bunu Da Gördük! AliExpreess Sıvı Yağ Fiyatları: 5 Litre Bunge Pro Ayçiçek Yağı 46TL...

En Sonunda Bunu Da Gördük! AliExpreess Sıvı Yağ Fiyatları: 5 Litre Bunge Pro Ayçiçek Yağı 46TL...
YAYIN TARİHİ: 7.03.2022 16:20:00

En sonunda bunu da gördük diyeceğiniz bir haberle karşınızdayız. Bu anlamda ülkemizde ayçiçek yağı fiyatlarının artmasının ardından Çinli dünya e-ticaret devi olan AliExpreess sıvı ayçiçek yağı satışlarına başladı. Bu anlamda 5 Litre Bunge Pro ayçiçek yağı 46TL'ye satılıyor.

AliExpreess Sıvı Yağ Fiyatları: Ayçiçek yağı ile ilgili son gelen haberlerin ardından vatandaşları telaş sarmış durumda.  Yaşanan hareketlilikten kaynaklı olarak birtakım marketlerde izdiham yaşandı. Acil alış veriş gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar marketlerde uzun kuyruklar oluşturdu.

4 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI 80 TL 

EVDE AYÇİÇEK YAĞI NASIL YAPILIR? İŞTE AYÇİÇEK YAĞI YAPMA MAKİNASI 

YAĞ STOKLARI BİTTİ Mİ? SIVI YAĞ FİYATLARI ARTACAK MI, NEDEN PAHALANDI? TÜRKİYE'DE KITLIK MI BAŞLADI?

BİRDEN FAZLA AYÇİÇEK YAĞI SATILMAYACAK


Birden çok ayçiçek yağı alan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Bazı marketlerde ayçiçek yağı amacıyla çok mühim kararlar alındı. Marketler ayçiçek satışında raflardaki ürünleri toplarken birtakım marketlerde de satışlar bir adet ile sınırlandırıldı. Bazı marketlerde bütün müşterilerin yararlanabilmesi amacıyla kısıtlama getirildi. Alışveriş yapacak olan vatandaşlar yalnızca 1 adet alabiliyor ve böylece ürünlerin herkese yetmesinin sağlanması hedefleniyor.

ALİEXPREESS SIVI YAĞ FİYATLARI: 5 LİTRE BUNGE PRO AYÇİÇEK YAĞI 46TL...


Ayçiçek yağı amacıyla yeni zamlar yapıldı ve birtakım markaların 5 litre ayçiçek yağ fiyatları 200 lirayı bile aştı. Bundan kaynaklı olarak kişiler indirimli ürün incelemesine başladı.


Bu tarafta AliExperss’te ayçiçek yağı satışının başladığı da görüldü. Buna göreBunge Pro 5 litre ayçiçek yağı 46 TL ile 59 TL arasında satılıyor. Hem de oluşturulan kampanyada ürün Türkiye dışından geleceği amacıyla 75 günlük alıcı koruma ve para iadesi garantisi bulunuyor. AliExpress’te satılan ürün ise şöyle:


ALİEXPREESS SIVI YAĞ FİYATLARI

AYÇİÇEK YAĞI İDDİALARINA BAKAN NEBATİ'DEN AÇIKLAMA 


Ayçiçek yağı ile ilgili konuşulanlara cevap veren Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 'Bugün hiç bir şey yapmasak Temmuz ayına yetecek kadar ayçiçek yağı var. Hiç kimsenin Türkiye'nin üstünde oyun oynamasına izin vermeyiz. ' dedi. Nebati ayrıca, 'Ülkede sanki bir yokluk varmış gibi operasyon çekenlere karşı bizim de Hazine olarak net bir operasyon çekeceğimizi herkes bilsin.' ifadelerini kullandı.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR