En Düşük Kredi Faiz Oranını Arayanlar Müjde! HSBC 0,99 Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı..!

En Düşük Kredi Faiz Oranını Arayanlar Müjde! HSBC 0,99 Taşıt Kredisi Kampanyası Başladı..!
YAYIN TARİHİ: 1.07.2021 18:48:00

HSBC doğa dostu taşıt kredisi faiz oranı nedir? Kredi vadesi ne kadar olmaktadır? Krediden kimler yararlanabilecek? Kredinin özellikleri nelerdir?

Günden güne artan faiz oranları ile beraber vatandaş en uygunb oranları araştırırken ara ara kamu ve özel bankalardan kampanyalar yapılıyor ve düşük faiz oranları sunulmaya devam ediyor. Otomobil almayı düşünen vatandaş özellikle kredi kullanarak araç almayı planlıyor.

Genellikle bankalar tarafından sağlanan taşıt kredileri ile otomobil hayallerine kavuşuyorlar. Bu şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Özellikle dar gelire sahip vatandaşın en büyük tercihi banka kredileri. HSBC tarafından yüksek oranların arasından sıyrılan bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. İşte kredinin detayları...

HSBC 0.99 ORANLA TAŞIT KREDİSİ!

HSBC tarafından taşıt kredisi kampanyası duyurusu yapıldı. Kredi bankanın resmi internet sitesi üzerinden şu şekilde açıklandı; "Siz de HSBC Doğa Dostu Taşıt Kredisi ile tanışın, hayalinizdeki elektrikli veya hibrit (tam hibrit) araca, aylık 0.99% kredi faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kolayca sahip olun." şeklinde açıklanmıştır.

HSBC 0.99 TAŞIT KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


HSBC tarafından en düşük kredi faiz oranına sahip taşıt kredisi %0,99 faiz oranı ile sunulmaktadır. HSBC taşıt kredisinde kredide vade maksimum 36 ay olarak açıklanmıştır. HSBC Doğa dostu taşıt kredisi imkanı, elektrikli veya hibrit (tam hibrit)  araçlar için sunulan taşıt kredisi imkanıdır.

HSBC Doğa dostu taşıt kredisinde taleplerinizde kefilsiz ve taşıt rehni ile kredi kullandırımı sağlanmaktadır.

HSBC doğa dostu kredi imkanı, elektrikli veya hibrit (tam hibrit) taşıt alımlarında 0 km. araçlarda proforma fatura tutarının, 2. el araçlar için, kasko değerinin 120,000 TL'lik kısmında kadar olan miktarı için %70’i, 120,000 TL'sını aşan kısmı için %50’si tutarında kredi kullanabilme imkanı ile sağlanmaktadır.

Bu kredide talebiniz olduğu taktirde, Kredili Hayat Sigortası ile yaşam kaybı ile tam ve daimi maluliyet risklerine karşı güvence altına alınabilmektedir. Riskin gerçekleştiği andaki kredi borcunuzun teminat altına alınabilektedir. Dilerseniz eğer poliçenize işsizlik teminatı ekleterek bu teminattan da limitler dahilinde yararlanabilirsiniz.Ayrıca prim ödemenizi HSBC kredi kartından yapmanız durumunda 9 taksit fırsatından da faydalanabilmektesiniz.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

HSBC doğa dostu taşıt kredisi imkanından yararlanmak isteyen araç hayali olan vatandaşların bankanın resmi internet sitesi üzerinden tüm detayları incelerken, başvurularınızı da size en yakın banka şubelerine giderek başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER