Emsali görülmemiş karar seyirciyi buz kestirecek! Gönül Dağı'ndan bir uçan bir de kaçan!

Emsali görülmemiş karar seyirciyi buz kestirecek! Gönül Dağı'ndan bir uçan bir de kaçan!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:05:00

G​önül Dağı kısa sürede izleyiciye kendini sevdirdi. Öyle ki Kardeşlerim dizisi yayınlanana kadar birinciliği kimselere kaptırmadı. Ancak Kardeşlerim birkaç bölüm sonra birincilik ipini göğüsledi ve o günden bu yana kimse birinci olamıyor. O günden beri Total grubunda Gönül Dağı da ikinci sırada yer alıyor. Dizide yaşanan iki ayrılık gelişmesi seyirciyi buz kestirecek. Haziran’da veda kararı alan Utku Ateş’in gidişi şok etmişken şimdi de Cemre Melis Çınar’ın yeni sezon kadrosunda yer almayacak. Ayrıca Hazal Çağlar'ın da diziye veda edeceği iddialar arasında.

TRT 1’in favori dizisi ve cumartesilerin 1.cisi Gönül Dağı’nda ayrılık haberleri can sıktı. Cam Tavanlara giden ve dizinin finalinden sonra akıbeti belli olmayan Utku Ateş’in durumu netleşti. Seyirciler daha bu gelişmenin tesirindeyken Asuman karakterini canlandıran Hazal Çağlar'ın ayrılacağı da iddia ediliyor. 

2. SEZONDA ŞOK VEDALAR

Utku Ateş ve Cemre Melis Çınar’ın aldığı veda kararlarının diziye kan kaybettireceği kesin. Yapım şirketinin bu boşlukları yeni transferlerle doldurdu.

YENİ TEKLİFLERİ İNCELİYOR

Güzel oyuncu Cemre Melis Çınar’ın Gönül Dağı’ndan ayrıldıktan sonra yeni teklifleri değerlendirdiği ifade ediliyor.


BİR TANESİNİ GÖZÜNE KESTİRDİ

Cemre Melis Çınar’ın gelen teklifler arasından birisini gözüne kestirdiği ve o projede oynamak istediği söyleniyor.


UTKU ATEŞ BİLMECESİ

Utku Ateş’in geri dönüp dönmeyeceği ise muamma. Cam Tavanlar’a transfer olan ünlü oyuncu dizinin final yapmasıyla ne yapacak acaba?

HAZAL ÇAĞLAR GİDİYOR MU?

Asuman karakteriyle çok sevilen Hazal Çağlar'ın ayrılacağı iddia edilse de bu gelişme henüz doğrulanmadı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER