Emekliye Sadece Kimlik Numarasını Vererek, 60000 TL Verilecek, Banka Bu Kampanyası İle Alkış Aldı

Emekliye Sadece Kimlik Numarasını Vererek, 60000 TL Verilecek, Banka Bu Kampanyası İle Alkış Aldı
YAYIN TARİHİ: 2.07.2021 17:22:00

Emekliye Sadece Kimlik Numarasını Vererek, 60000 TL Verilecek, Banka Bu Kampanyası İle Alkış Aldı. Sizlerde emekli olup 60.000 TL ve 36 ay vadeli kredi almak istiyorsanız, banka üzerinden hemen işlem yaparak, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Son Dakika Kredi Haberi: Emekli olan kişilere, belirli şartlarda oldukça yeni kampanyalar yapılıyor. Pandemi döneminde verilen desteklerden sonra, yaz aylarında yaz kredisi ve bayram kredisi gibi birçok bankadan kampanya yapılmaktadır. Emekliler için sürekli güncel kampanya yapan bankaların başında da Denizbank geliyor. Denizbank daha önceki verdiği limitlerden daha fazla yeni bir kredi kampanyası başlattı. Denizbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yaparak, sizlerde 60 bin TL’ye kadar kredi alabileceksiniz. Denizbank emekli olan kişilere, bu kredilerde şart da sunmuyor. Kredi şartlarına uygun olan kişiler, banka kredi şartları neticesinde hemen sonuç alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka sizlere hemen sonuç verecektir. Emekli olan kişiler, bankaya maaş taşırsa ayrıca bankalardaki diğer borçlarını da ödeyecektir.

Denizbank Emekliye Çifte Kampanya

Denizbank emekli olan kişilere çifte kampanya başlattı. Emekli olan kişiler, bu çifte kampanya ile birlikte hemen onay alabilecekler. Kredi almak isteyenler, kredi ve emekli promosyon kullanacaklar. Bankaya maaş taşıması yaparak kredi başvurusu yaptıysanız, bir diğer emekli maaşınızı çektikten sonra, bu bankanın verdiği 1000 TL’ye kadar olan emekli promosyonlarını da alacaksınız. Denizbank üzerinden emekli olan kişiler, bu katıldığı kampanya ile birlikte, hemen sonuç vermektedir. Bankanın yapmış olduğu emekli kredisi kampanyasında başvuru yaptıktan sonra diğer tüm banka borçlarınız kapatılacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu yapmak isteyenler, emekli kredisi için bankadan başvuru yapması gerekiyor. Başvuru yapmak istiyorsanız, size en yakın Denizbank şubesine giderek, buradan kredi başvurusu yapabileceksiniz. Denizbank üzerinden kimlik yeterli olacaktır. Banka kredi başvuru formunu, müşteri temsilcisi ile dolduracak ve bu doldurma sonrasında ekranlarda kredi sonucunuzu görebileceksiniz. Başvuru yapmak istiyorsanız, bu işlemleri yapmanız gerekiyor. Eğer kredi notunuz yüksek ise ve banka üzerinden SMS ile onay almak istiyorsanız, Kredim TC kimlik yazarak 3280 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir. Kredim TC Kimlik yazarak mesaj gönderen vatandaşlara 3 dakika olmadan banka kredi sonucunu verir. Banka özelikle SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişinin kredi notunun yüksek olmasını isteyecektir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER