Emekliye Nakit Olarak Ödenecek, Hesaplara Anında Yatacak! Cumhurbaşkanı Bugün Açık Açık Söyledi!

Emekliye Nakit Olarak Ödenecek, Hesaplara Anında Yatacak! Cumhurbaşkanı Bugün Açık Açık Söyledi!
YAYIN TARİHİ: 23.11.2021 09:42:00

​Hesaplara Anında Yatacak! Cumhurbaşkanı Bugün Açık Açık Söyledi! Emekliye Nakit Olarak Ödenecek. Daha önce emekli olmuş olan vatandaşlara maaşları üzerinden nakit para ödemesi yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı sonrasında çalışmalar oldukça hız kazandı.  Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kendi internet siterli üzerinden başvuruları kabul edecek. Para gereksinimi olan vatandaşlara. En az 1000 TL en çok 50.000 TL ödenecek olan bu destek parası, bireylerin şartlarına göre değişecek. 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, tarafından yapılan açıklamadan sonra bankalar fişek gibi harekete geçti. Sadece emekli olan vatandaşlara verilecek olan nakit ödeme bugün başladı. Son dönemde artan dolar kuru ve buna paralel olan enflasyon rakamları sonrasında emeklileri sevindiren gelişme duyuruldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrasında 3 büyük kamu bankası harekete geçti. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank yeni kampanya açıkladı.




Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılan duyuru sonrasında bu bankalardan nakit para alacak olan vatandaşlar için detaylar belli oldu. Bu anlamda tespit edilen şartlara haiz olmanız durumunda bu kampanyadan yararlanabilir ve 1.000 ve 50.000 TL arasında nakit avans çekebilirsiniz. En güzel yanı ise bunu banka şubesine gitmeden yapabilirsiniz. Aldığınız paralar daha sonra aylık olarak emekli maaşınızdan otomatik olarak kesilecektir. 


Emekli maaşınız sayesinde alacağınız bu yardım paraları kredi notu düzgün olan vatandaşlara öncelikli olarak verlecektir. Başvurunuzu yapmak ise oldukça kolay bu bankaların resmi internet sitelerine girerek başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bu paralara ilaveten emekli vatandaşlarımıza ayrıca promosyon ödemesi de yapıyor. Promosyon miktarları ise bankalara göre değişiyor. En az 500 TL en fazla ise 1500 TL'ye kadar veriliyor. 



NAKİT AVANS MÜJDESİ İLGİ GÖRDÜ

Nakit avans ise emeklilerin daha kolay geçinebilmesi için olmazsa olmaz bir durum olarak karşımıza çıkıyor. En önemli verilen para ise 3 maaş avans 10 maaş kredi olarak göze çarpıyor. Emekli vatandaşlarımız bu talepleri sağlaması halinde bu paralara kavuşuyor. Almak için ise SGK'ya yazılı talepte bulunulması yetecek. 

DİĞER



DİKKAT ÇEKEN HABERLER