Emekliye İhya Kredi Şimdi Başladı! Tam 150.000 TL Düşük Faizli Kredi İçin Bu Bankalara Başvurun!

Emekliye İhya Kredi Şimdi Başladı! Tam 150.000 TL Düşük Faizli Kredi İçin Bu Bankalara Başvurun!
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 12:45:00

SGK-SSK ve Bağkur'lu vatandaşları İHYA edecek olan kredi başvuruları başladı. Bankalar dün akşam duyuru yaparak tam 150.000 TL düşük faizli emekli kredisi vereceklerini açıkladı.

Emekliye basit kredi devresi başladı. Bankalar bu sabah duyuru yaparak tam 150.000 TL düşük faizli emekli kredisi vereceklerini açıkladı. Emekliye basit kredi veren bankalar son dönemlerde en çok aranan konular arasında yer alıyor. Bankalar, bilhassa de müşterisi olan emeklilere kredi ve faiz oranları konusu ile ilgili çoğu basitlik sağlamaktan geri durmuyor. Son olarak emekli kredisi açıklaması kamu bankalarından geldi. İNG BANK, TEB BANK ve Vakıfbank müşterisi olan emekli vatandaşlar amacıyla yeni bir kredi verme kampanyası açıklaması yaptı. Peki bankaların emekli kredisi şartları neler? Emekli kredisi veren bankalar ve müracaat şartları haberimizde… Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 


Bankalar, emekli kişilerin acil nakit istelerini karşılayacak yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Emekliye tam 150 bin TL kredi vermeye hazırlanan bankalar, makul ve avantajlı faiz oranlarıyla da yardımcı oluyor. Bankaların emekli kredisi kampanyası başladı. Başvuru yapan emekliler, gereken koşullara makul olmaları halinde anında kredi kullanabiliyor. Üstelik geri ödeme planı da tamamıyla emeklilerin parasal haline makul olarak yapılıyor. 

İNG BANK EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI


İNG BANK, emekli kredisi veren bankalar arasında öne çıkıyor. Devlet bankası, Şubat ayında da emeklilere müracaat yapmaları halinde 150.000 TL kredi sağlıyor. Maaşınızı İNG BANK'dan alıyorsanız makul faiz oranları ile kredi kullanma şansınız bulunuyor. İNG BANK emekli kredisi yüzde 1.59 faiz seviyesi ile veriliyor.mu 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz kredinin üst limitli 150.000 TL. 


VAKIFBANK EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI


Vakıfbank'ta emekli müşterileri amacıyla kampanya yapan bankalar arasında yer alıyor. Genellikle son dönemlerde esnaf girişimci ve KOBİ’lere faizsiz kredi talihi gerçekleştiren Vakıfbank Şimdi de emekliler amacıyla yeni bir kampanyaya imza atıyor. Vakıfbank emekli kredisi kampanyası kapsamında müracaat yapan emekli vatandaşlara yüzde 1.55’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi veriyor. Vakıfbank emekli kredisi kampanyasında üst limit ise 150.000 TL olarak açıklandı. Emekli kredisi kampanyasında vade adedi 24 olarak belirlendi. Bildiğiniz üzere BDDK geçen aylarda bir karar alarak 50 bin TL ve üstü kredilerde taksit miktarını 24 aya indirilmişti. Vakıfbank geri ödemede de makul koşullar sunuyor. 


TEB BANK EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI


TEB, emekli maaşını bankadan alan müşterilerine Tam 150 bin TL'ye kadar acil nakit kredisi sağlıyor. Emekli kredisi kampanyası kapsamında TEB'ten yüzde 1.83 faiz oranları ile kredi kullanmak mümkün. 36 ay vadeli olarak verdiği TEB emekli kredisi amacıyla müracaatlar şubelerden ya da çevrimiçi bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor. Hem de TEB emekli müşterilerinden müracaat esnasında Kredi müracaat formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, Son aya ait ikamet adresinizin olduğu bir fatura istiyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR