Emeklilere Müjde: Herkese 2.500 TL Verilecek! Başvurularda Yoğun Talep…

Emeklilere Müjde: Herkese 2.500 TL Verilecek! Başvurularda Yoğun Talep…
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 08:14:00

Emekliye son dakika müjdesi geldi. En fazla 2500 TL ödeme alabileceksiniz. Başvurular başladı...

Emeklilere müjde geldi: şartları yerine getiren herkese 2.500 TL yakın ödeme yapılacak. Başvurularda yoğun talep var. Bankalar emekliler için müjdeli haberleri yayınladı. Bankanın belirlemiş olduğu şartları yerine getirenlere ödeme yapıyor. Haberin detayları…
Emeklileri sevindiren müjdeli haber bankalardan geldi. Sayısı milyonları bulan emeklileri bankalar unutmadı.

Beklenen müjdeyi yayınladı. Emekli olan her vatandaş şartları yerine getirdiğinde 2.500 TL tutarında promosyon imkanı sunuyor.  En düşük tutar 500 TL den başlıyor. Bu destekleri alabilmek için emekli maaşının belirtilen bankadan almak yeterli.

Günümüzde bankalar artık müşteri çekebilmek için promosyon uygulamasını en cazip hale getiriyor. Emekli promosyonu almak için SSK ve Bağ-Kur emeklisi olmaları durumunda 750 TL ye kadar  promosyon alacak. Emekli maaşı 1.500 TL olanlar 500 TL, emekli maaşı 1.500 TL nin üzerinde olanlar ise 625 TL ve emekli maaşı 2.500 TL nin üstünde olanlara 750 TL promosyon ödemesi yapıyor.


Bankalar Promosyon Tutarları Açıkladı


Emekli olan vatandaşlara promosyon fırsatı. Emekli maaşı 2.500 TL ye kadar promosyon veren bankalar mevcut. Bankaların belirmiş olduğu şartları yerine getirenlere, belli tutarda promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli maaşının üstüne alınacak promosyonun tek şartı, 3 yıl boyunca maaşların aynı bankadan alınması şartıdır. 750 TL ye kadar promosyon ödemelerinden faydalanabileceklerdir.
 
Yeni Emekli Olan Promosyon Alabilir Mi? 

Yeni emekli olan vatandaşlar emekli maaşlarını aldıkları bankaya başvuru yaparak promosyondan faydalanabilir. Tek şart 3 yıl  boyunca maaşını aynı bankadan almaların taahhüt etmeleri gerekir. yapılacak sözleşme ile bunu resmiyete çeviren emekliler promosyon ödemesini hak etmiş olur. Hangi banka ile promosyon üzerine sözleşme yapılırsa, o banka üzerinden promosyon ödemesi alınmış olur.

Yüksek Emekli Promosyon Veren Bankalar 

Emekli promosyonundan faydalanmak isteyen vatandaşlar, Denizbank üzerinden maaşlarını almaları halinde en az tutar olarak 675 TL promosyon ücreti alabilirler. En yüksek tutarda ise 1.000 TL lik bir promosyondan faydalanabilirler. Emekli olan arkadaşlarını bankaya yönlendirenlere ise ayrıca 100 TL ek ödeme yapılmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER