Emeklilere Müjde! 200 Bin TL Kredi Fırsatı Hemen Yararlanın

Emeklilere Müjde! 200 Bin TL Kredi Fırsatı Hemen Yararlanın
YAYIN TARİHİ: 6.09.2021 21:48:00

Emeklilere Müjde! 200 Bin TL Kredi Fırsatı Hemen Yararlanın. Bankadan son dakika açıklaması. İşte detaylar...

Bankalar pek çok emekliye 200 Bin TL değerinde kredi fırsatı sunmaya başladı. Emeklilere hafta sonu fırsatı olarak duyurulan habere göre 200 Bin TL’ye kadar kredi kullanımı yapılabilecek. Emeklilerin fırsattan yararlanabilmek için izlemesi gereken bazı adımlar bulunuyor.

Pek çok banka emeklilere hafta sonu fırsatı sunmaya başladı. 200 Bin TL değerine kadar kredi çekebilecek olan emeklilerin bankalara müracaat etmeleri gerekmekte. Emeklilerin bankalarını değiştirmeleri veya emeklilik maaşı aldığı bankaları taşımaları durumunda 200 Bin TL’ye varan oranda kredi kullanımı ayrıcalığından yararlanabilecek.
36 Vaade imkanı sunan bankalar ilk zamanlarda 100 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktaydı. Alınan son karar değişikliği ile birlikte bu oran 200Bin TL’ye kadar çıktı. Bunların yanı sıra bankalarını taşıyan emeklilerin yapacakları ihtiyaç kredisi başvuruları anında onaylanacak.

Ziraat Bankasından Müjde, Emeklilere 200.000Bin TL

Ziraat bankası, emeklilerin bankalarına taşınmasına karşın 200 Bin TL değerinde kredi kullanımı yaptıracak. Söz konusu krediyi alabilmek için emekli maaşlarının Ziraat bankasına taşınması gerekmekte. Bunların yanı sıra pek çok ayrıcalık tanıyan Ziraat bankası, emeklilerin başvuruda bulunacağı ihtiyaç kredilerini de anında onaylayacak.
Ziraat bankasına giderek maaşlarını buraya taşımak istediklerini söyleyen emekliler taşıma işlemlerinin hemen ardından 200Bin TL’ye kadar olan kredilerini bankadan kolaylıkla alabilirler. Emekli kredisine başvuru yapan emeklilerin kredi başvuruları gün içerisinde hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Vakıfbank Emeklilere 200Bin TL Kredi Veriyor

Vakıfbank emeklilik kredisinden yararlanabilmek için Vakıfbank şubelerine gitmeniz gerekmekte. Emeklilere pek çok ayrıcalık tanıyan Vakıfbank, maaşlarını bankalarına taşımaları sonrasında emeklilere 200Bin TL emeklilik kredisi vermekte.
Emeklilik kredisi ile sınırlı kalmayan ayrıcalıklar arasında anında onaylanan ihtiyaç kredileri de bulunmakta. 36 Ay vadeye kadar izin veren Vakıfbank, emeklilerin kredileri ödeyebilmesi konusunda da kolaylıklar sağlamakta. Emeklilerin bu oranda bir krediyi kullanabilmek için ipotek vermeleri de gerekmektedir.

Akbank 200.000TL Emekli Kredisi

Akbank emeklilere 200Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmakta. Pek çok imkanı sunan Akbank, emeklilerin kendi bankalarına gelmesi durumunda kendilerine kullanabilecekleri 200Bin TL değerinde kredi imkanı tanımakta.
3 Ay ertelemeli olarak verilebilecek olan kredi toplamda 36 Ay vadeli şekilde alınabilecek. Sadece Emeklilik kredisi değil pek çok imkanı içinde bulunduran Akbank, bankalarına yeni taşınan emeklilerin ihtiyaç kredilerini de anında onaylamakta.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER