Emeklilere Bayram Ettirecek Müjde Halk Bankası'ndan Geldi! 192 TL Taksit ve Düşük Faiz İle...

Emeklilere Bayram Ettirecek Müjde Halk Bankası'ndan Geldi! 192 TL Taksit ve Düşük Faiz İle...
YAYIN TARİHİ: 17.06.2021 23:17:00

Halk Bankası bu seferde emeklilere özel kredi kampanyası ile geldi. Bu kredi emekli vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olacak kredi oldu. Bu kredide faiz oranı nedir? Ödemeler nasıl olacak? Şartlar ve tutar nedir?

Emekliler kredi araştırmalarını sürdürürken bütçelerine uyan kredileri araştırıyorlar. Ziraat Bankasından gelen haber emekliler ile beraber emeklilerin yüzünü güldürdü. Korona virüs süreci ile beraber ekonomik yönden sıkıntılı süreç yaşayan emekli vatandaşta bankaların düşük faizli kredilerini ve kampanyalarını yakından takip ediyor.

Gelen bu mini kredi haberi 192 TL taksitle nefes aldıracak kredi fırsatıdır. Bu kredi fırsatından yararlanmayı düşünen emekli vatandaş krediye dair tüm detayları merak ediyor...

EMEKLİLERE MİNİ KREDİ!

Halkbankası tarafından emekli müşterilerine özel mini kredi gündeme geldi ve bu kredi emekli vatandaş tarafından yoğun ilgi görüyor ve detayları merak edilerek yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bu kredi ödemelerin kolay olması ve zorlamayacak fırsatlarla sunulması ilginin en önemli durumlarından.

Bu kredi ile emekli vatandaşın nakit ihtiyacının karşılamayı amaçlanmıştır. Mini kredi düşük faiz oranları ve aylık ödeme koşullarıyla dikkat çeken bir kampanya oldu.  Milyonlarca emekli vatandaşın ihtiyaçları için büyük destek olan ve bu kapsamda yakından ilgilendiren korona virüs salgınından dolayı ekonomik sıkıntıyı hafifletmeye sebep olacak olan Halkbank mini kredi ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.. 


EMEKLİLERE ÖZEL MİNİ KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Emekli vatandaş tarafından yoğun ilgi gören kredi kamypanyası maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Halkbankasına aktarmayı taahhüt eden emekli müşterileri için 5.000 TL'ye kadar olan acil ve nakit ihtiyaçlarına destek olmak için aylık %1,58 faiz oranı ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vade seçeneği ile sunulan kredidir.

MİNİ KREDİ TUTARI VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?
 

Mini krediyi 5.000 TL'ye kadar alabilirsiniz. Acil ve nakit ihtiyaçlarınızda aylık %1,58 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak krediden yararlanabilirsiniz. 

Kredi ödemelerinizide, Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve Serbest ödemeli olarak dilediğiniz ödeme şeklini seçerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER