Emekliler İçin Kesenin Ağzı Açıldı! Maaşını Getir Hemen 2.000 TL'yi Cebine Koy! Devam Et

Emekliler İçin Kesenin Ağzı Açıldı! Maaşını Getir Hemen 2.000 TL'yi Cebine Koy! Devam Et
YAYIN TARİHİ: 4.01.2022 12:20:00

Bankalar 2022 yılında da emeklilerin hedefi olmaya devam edecek gibi. Bu anlamda Emekli müşteri miktarını çoğaltmak amacıyla bankalar arasında olabildiğince ciddi bir rekabet başladı. Bankalar amacıyla emekli müşterilerin olabildiğince büyük bir önemi var. Türkiye'de 12 milyondan çok emekli vatandaş bulunduğu biliniyor. Bundan ötürü emekli müşterilerin meydana getirdiği pazardan bankalar daha çok pay almak bağlamında kampanya üstüne kampanya düzenliyorlar. Bu kampanya düzenleyen bankalar arasında Garanti Bankası da yer aldı. Garanti Bankası emekli kampanyasının şartları nelerdir?

Garanti Bankası emekli müşterilere özel olarak düzenlediği kampanyaya devam ediyor. Emekliler bağlamında ise kesenin ağzı sonuna kadar açılmış durumda. Garanti Bankası bu anlamda baktığımız zaman oldukça yüksek tutarlı ödemeler yapıyor. 


GARANTİ BANKASI EMEKLİ KAMPANYASI!


Garanti Bankası bağlamında yapılan emekli kampanyasının ana odak noktasında maaş promosyonu yerr alıyor.  Emekli müşteriler maaşlarını Garanti Bankası'na geçirip 3 sene süresince bir diğer bankaya geçmeyeceklerine dair söz vererek emekli maaş promosyonu ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Bu ödemeler 2-3 gün bağlamında müşterilerin banka hesaplarına yatırılırken emeklilere banka doğrultusundan değişik faydalar da tanınıyor?


GARANTİ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDEME TABLOSU!


Garanti Bankası'nın emekli maaş promosyonu ödeme miktarı amacıyla birtakım kurallar işletiliyor. Bütün emeklilere aynı miktarda promosyon ödemesi yapılmıyor. 

Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.300 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2500 TL arasında olan emeklilere 1.650 TL ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üstünde olan emeklilere 2.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Bu ödemeleri almak amacıyla emeklilerden ek koşullar talep edilmiyor. 3 sene bir diğer bankaya maaşını tanımamak tek koşul olarak uygulanıyor.

GARANTİ BANKASI ​EMEKLİ KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?


Garanti Bankası emekli müşterilere detaylı faydalar da sağlıyor. Garanti Bankası'nın ATM'lerinden günlük 5.000 TL para çekme limiti elde eden emekli müşteriler havale işlemlerini de banka şubelerinde yamadıkça bedava gerçekleştirebiliyorlar. Hem de 1 sene süresince Medline acil sıhhat hizmeti üyeliğini bedava bir şekilde elde edebiliyorlar.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER