Emekliler 2 Gün İçinde 2.700 TL Alacak! Emekli Bu Şansı Kaçırmasın, Yüz Güldürecek Ek Ödeme Başladı

Emekliler 2 Gün İçinde 2.700 TL Alacak! Emekli Bu Şansı Kaçırmasın, Yüz Güldürecek Ek Ödeme Başladı
YAYIN TARİHİ: 3.02.2022 11:31:00

SSK, SGK ve Bağ-kur emeklisi amacıyla müjdeler peşi sıra gelmeye devam ediyor. 2 gün içerisinde 2.700 TL ek ödeme fırsatı başladı. Ek ödeme amacıyla müracaat işlemleri ve detaylar haberimizde…

SGK, SSK, Bağ-Kur emeklisi 2 gün içerisinde 2.700 TL alacak! Emekli bu talihi kaçırmasın, yüz güldürecek ek ödeme başladı. Bütün emekliler amacıyla ek ödeme fırsatı Kasım ayında da devam ediyor. SGK, SSK ve Bağ-kur emeklisi ile eş güdümlü olarak herkes ek ödemelerden yararlanabiliyor. Emekli kişilerin sene sonucunda bütün nakit lüzümlarına olacak bu kampanyaya başvurular ise oldukça kolay oluyor. Başvuru koşulları sonrası yalnızca 2 gün içersinde paralar hesaba yatıyor. Banka şubesine gitmeye bile lüzum yok anında ATM'den paraları çekmek mümkün. Emekliye 2.700 TL ek ödeme detayları haberimizde… Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de SSK, SGK ve BAĞ-KUR emeklisi vatandaşlar sene sonucunda yapılacak olan emekli zammı amacıyla çok heyecanlı. Bir yandan zam haberleri yakından takip edilirken bir yandan da ek ödeme fırsatları emekli vatandaşlarımızı mest etmeye devam ediyor. Milyonlarca emekli vatandaş amacıyla Şubat ayında bankaların ek ödeme kampanyaları devam ediyor. Bildiğiniz üzere 2018 seneından bu yana bankalar ve SGK bağlamında yapılan düzenlemeyle emekliye banka promosyonu ödemesi verilmeye başlamıştı. Bankaların emekliye promosyon ödemeleri amacıyla yalnızca tek bir şartları bulunuyor. Emekli maaşını taşımak ve 3 sene süresince bankada kalma taahhüdü vermek. 


2.700 TL'YE VARAN BANKA PROMOSYONU


Şekerbank, yılın sonu yaklaşırken emeklileri mest etmek ve bu bağlamda emekli müşteri kazanmak isteyen banka promosyon ödemeleri 2.700 liraya kadar çıkardı. Aynı vakitte Şekerbank'ın değişik kampanyaları da bulunuyor. 

Şekerbank, Maaşa göre promosyon ödemesi veriyor. Şekerbank'ın en düşük promosyon ödemesi 2.700 TL olurken en yüksek ise 2.700 TL hesaplara yatıyor. 

Tuğbay Kumoğlu: “Emekli müşterilerimiz maaşlarını evlerine teslim ediyoruz”  

Şekerbank‘ın emekli müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile alakalı bilgi veren Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu: “Emekli müşterilerimizi bütün işlemlerde öncelikli hizmet veriyoruz. Hem de müşterilerimiz internet ve mobil şube vasıtasıyla yapacakları bütün havale ve EFT işlemlerini de bedava olarak gerçekleştirebiliyorlar. 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza bütün bankacılık işlemleri amacıyla 7 gün 24 saat ulaşan emekli müşterilerimizin, sıhhat problemleri bulunması ve geçerli sıhhat raporunu göstermeleri durumunda de maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Diğer yandan emekli müşterilerimiz Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak maaşlarını çekebilirken aynı vakitte başka bütün banka ATM’lerinden ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde maaşlarını alabiliyor.” dedi.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR