Emekli Şen Şakrak Oldu! Cep Telefonu SMS ile 10.000 TL Üzerinde Ödeme Var, Banka Simdi Açıkladı

Emekli Şen Şakrak Oldu! Cep Telefonu SMS ile 10.000 TL Üzerinde Ödeme Var, Banka Simdi Açıkladı
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 11:36:00

Emekli olan vatandaşlar bağlamında çok cazip bir kampanya bugün açıklandı. 10.000 TL ve üzerinde ödeme alabilirsiniz. Bu anlamda 10.000 TL üstü para alabilmek amacıyla detaylar belli oldu. Akbank SMS ile yalnızca 3 dakika da 10.000 TL ve üstü parayı sizlere veriyor. Akbank, emekli kredisi çok makul faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar veriliyor. Ödemeye ise Şubat ayı sonunda başlanıyor.   

Emekli olan vatandaşlar bağlamında yapılan bu kampanyada 10.000 TL ve üstünde ödeme alabilirsiniz. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan vatandaşlar 10.000 TL ve üstünde ödeme olmak istiyorsak, Akbank üstünden müracaat yapacak. Akbank bağlamında emekli kredisi alacak olan vatandaşlar 10.000 TL ve üzerinde para alabiliyorlar. Buna göre emekli vatandaşlarımız paralarını Akbank'a taşımak zorundadırlar. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deMaaşlar taşındıktan sonra kredi başvurusu yaparsanız, yani Akbank müşterisi olursanız onay 3 dakika içinde veriliyor. Akbank tarafından kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın şubeyegiderek bu banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

AKBANK SMS İLE CEP TELEFONUNDAN KREDİ BAŞVURUSU 


Akbank'tan kredi almak isteyen vatandaşlar cep telefonu ile şubeye gitmeden paralarını alabilirler. Cep telefonunuzu elinize alın, hemen mesaj bölümünü açın Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425'e gönderin. Bu anlamda sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR