Emekli Maaşını Halkbank Üzerinden Alan Kişileri İlgilendiriyor! Emekli Maaş Hesabınıza Nakit Yatıyor

Emekli Maaşını Halkbank Üzerinden Alan Kişileri İlgilendiriyor! Emekli Maaş Hesabınıza Nakit Yatıyor
YAYIN TARİHİ: 18.02.2022 11:20:00

Halkbank bağlamında son dakika haberi geldi. Emekli vatandaşlar mest oldu. Halkbank emekli maaşıyla geçinen vatandaşlara nakit olanağı sağlamaya devam ediyor. Ev gereksinimleri ya da borç kapamak amacıyla emekli maaşı üzerinden nakit alacaklara Halkbank anında destek veriyor.

Halkbank acil gereksinimi olan emekliler amacıyla müracaat yaptırıyor. Sizlerde emekli maaşınızı Halkbank üzerinden alıyorsanız müracaatınızı gerçekleştirerek anında netice alabilirsiniz. Halkbank bilhassa emekli olan vatandaşlara sık sık olarak güncel nakit kampanyaları yapmaya devam ediyor. 
Halkbank, emekli olan kişilerin en fazla gittiği bankalardan birisidir. Emekli maaşı üzerinden bilhassa tüketici kredisi alacaklara yönelik olarak yüksek limitli kredi onayı veriyor. Düzenli olarak hesabınıza yatan maaşlarınıza karşılık Halkbank bireysel kredisi olarak sizlere düşük faizli nakit kredisi vereceğini duyurdu. Bankaya yatan maaş ardından anında başvurunuzu yapabilecek ve gereksinimlerinize göre nakit kullanacaksınız. Halkbank bağlamında emekliler kredi alacaklar ise, 3 dakika içerisinde kredi neticesi veriyor. Halkbank makul faiz oranları ile vereceği bu kredilerde müracaat yapan emekliye anında destek verecek. Halkbank nakit kampanyasına katılmak isteyenler amacıyla yaptığı bu kampanyada emekli maaşını kendi bankasından alma şartını sunuyor. 

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi

Maaşını Bankamızdan alan ya da maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimizin bütün nakit gereksinimleri amacıyla aylık %1,55’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine makul geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredimizdir.


Tutarı ve Ödeme Koşulları

100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,69'dan başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli ya da aylık %1,74’den başlayan faiz oranıyla tahsis bedava olarak kullanabilirsiniz.

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli, 

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR