Emekli Dört Köşe! Garanti Bankası Bombayı Patlattı! 2000 TL Ödeme, Emekli Yakını Olana 250 TL Nakit

Emekli Dört Köşe! Garanti Bankası Bombayı Patlattı! 2000 TL Ödeme, Emekli Yakını Olana 250 TL Nakit
YAYIN TARİHİ: 1.02.2022 13:50:00

Garanti Bankası 2022 yılında bomba kampanyasını patlattı. Bu anlamda SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler için ek olarak 2.000 TL verilecek. Ayrıca emekli yakınını bankaya getirenlere ek olarak 250 TL ödeme de yapılacak. Kampanya detaylarını haberimizde verdik.

Garanti Bankası bağlamında büyük müjde verildi. Garanti Bankası tarafından emekli vatandaşlarımız için 2.000 TL ödeme ve 250 TL ödeme yapılacak. Bu anlamda Garanti Bankası promosyon başvuruları başladı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

GARANTİ BBVA'DAN EMEKLİYE TOPLAM 2.250 TL


Garanti Bankası emekli maaşını kendisine getirene 2000 TL nakit promosyon yaparken, Garanti Bankası müşterisi olan ve emekli yakınını bankaya getirenlere 250 TL nakit mükafat veriyor. 2022 senesinde Emekli maaşını Garanti BBVA getiren maaş müşterile verilebilecek nakit ödeme kadar havale ve eft işlemleri ise bedava olarak yapılabileceğini duyurdu.

SGK VE BAĞKUR EMEKLİ MAAŞINI GARANTİ BBVA NASIL GETİRİRİM?


Garanti Bankasına emekli maaşını getirmek amacıyla şubeye lüzum kalmadan, Garanti BBVA mobil, müşteri temsilcisiyle basitçe bankaya taşıyabilirsiniz. Hem de e-Devlet üzerinden maaşınızı Garanti Bankasına alabilirsiniz.

MAAŞINI DİĞER BANKADAN ALANLAR NASIL GEÇİRECEK?


En yakın garanti BBVA şubesine giderek nüfüs cüzdanıyla birlikle anında maaşını Garanti Bankasından alabilirsiniz.

Şubeye gidemeyenler amacıyla E-devlet üzerinden "4C Banka değişikliği", "Banka bulgularınız değişitmek istiyorum", Banka ili, banka, şubesi, adres güncellemesi" yaparak Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyabilirsiniz.İLK MAAŞTAN 3 GÜN SONRA PROMOSYON HESAPLARDA!


Maaşını Garanti Bankasına çekecekler amacıyla Emekli maaşının ilk defa maaş yatmasından 3 iş gün sonra Emekli promosyon ücretleri hesaplara geçiyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR