Elçin Sangu Fahriye Evcen’e ‘Allah Belasını Versin’ Dedi Rezil Etti! Yetmedi‘sözlerimin Arkasındayım

Elçin Sangu Fahriye Evcen’e ‘Allah Belasını Versin’ Dedi Rezil Etti! Yetmedi‘sözlerimin Arkasındayım
YAYIN TARİHİ: 7.01.2022 16:18:00

Kiralı Aşk dizisinden sonra bir türlü ekranlarda yüzü gülmeyen Elçin Sangu şu sıralar ekmeğini reklamlardan ve sosyal medyadan çıkarıyor. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in programına katıldı ve açtı ağzını yumdu gözünü. Elçin Sangu ‘sektörden, yolumu görsem değiştireceğim insanlar var Allah belasını versin’ dedii. Sangu’nun hedefinde kim olduğu ortaya çıktı. Sangu meğer Fahriye Evcen’i bombalamış.

36 yaşındaki güzel oyuncu Elçin Sangu bir süredir ekranlardan uzak. Barış Arduç ile başrolünü paylaştığı Kiralık Aşk dizisiyle büyük bir yükselen ivme yakalayan Elçin Sangu daha sonra pek çok dizi ve filmde rol alsa da aynı popülariteyi ve başarıyı yakalayamadı. Şimdilerde reklam filmlerinde rol alan ve sosyal medya paylaşımlarıyla çok konuşulan Elçin Sangu, Youtube’da katıldığı bir programda öyle sözler sarf etti bir anda ortalık birbirine girdi. Elçin Sangu, İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan talk showuna katıldı. Eğlenceli sohbetiyle herkesi hayran bırakan Elçin Sangu programın devamında öyle itiraflarda bulundu ki bir anda herkes dondu kaldı. Elçin Sangu ‘"Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah dediğim ünlüler de var" dedi. Peki Sangu’nun ‘allah belasını versin’ diyecek kadar bilendiği bu isim kimdi? İşte o merak edilen ismin kim olduğu ortaya çıktı.

2. sayfa’nın haberine göre Elçin SAngu’nun sözlerinin hedefinde Fahriye Evcen var. Evcen ve Sangu, Kurt Seyit ve Şura adlı dizinin setinde birbirine girmiş, Elçin Sangu da hüngür hüngür ağlamıştı. İkiliden yaşananlara dair bir açıklama gelmemişti. Öte yandan Elçin Sangu’ya bu sözleri soruldu ve ‘ben söylediklerimin arkasındayım’ dedi. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR