Zümrüdüanka Cihan neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu diziden ayrıldı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Zümrüdüanka Cihan neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu diziden ayrıldı

EĞLENCE

13 Aralık 2020 Pazar 17:12:59

Zümrüdüanka Cihan neden ayrıldı? İsmail Hacıoğlu diziden ayrıldı

FOX TV’nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Zümrüdüanka oyuncu kadrosuna yeni katılan İsmail Hacıoğlu diziden ayrılma kararı aldı.

FOX TV’nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor. Zümrüdüanka oyuncu kadrosuna yeni katılan İsmail Hacıoğlu diziden ayrılma kararı aldı. Peki, İsmail Hacıoğlu neden Zümrüdüanka’dan ayrıldı? Zümrüdüanka Cihan karakteri kimdir? İşte detaylar…

Zümrüdüanka Cihan neden ayrıldı?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Zümrüdüanka yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri Kapadokya’da gerçekleştiriliyor. Yayın günü değiştirilen Zümrüdüanka dizisinde destansı bir aşk hikayesi anlatılıyor. Aile bağları, aşk, fedakarlık, nefret ve intikam temalarının işlendiği dizinin başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz ve Selim Bayraktar yer alıyor. Zümrüdüanka oyuncu kadrosuna dahil olan İsmail Hacıoğlu ise uzun süredir ekrandan uzak kalmıştı. İsmail Hacıoğlu, Cihan karakterini canlandırdı. Cihan, Işık’ın babasıdır. Işık’ı korumak için mücadele eden Cihan, Serhat ile sık sık karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Cihan’ın Zümrüt’e olan ilgisinden de rahatsızlık duyan Serhat onu bir tehlike olarak değerlendirmektedir. Lakin, Zümrüt’ün gözü Serhat’tan başkasını görmez. Işık ise Serhat ve Cihan arasındaki çekişmenin tam ortasında kalmıştır. Zümrüdünka Cihan karakterinin seyirciler tarafından benimsenmemesi ve hikaye içerisindeki yerinin eğreti durması nedeniyle senaryodan çıkarılmasına karar verildi. İsmail Hacıoğlu’nun da Cihan karakterini oynamaktan memnun olmadığı öğrenildi.

İsmail Hacıoğlu diziden ayrıldı

Bugüne kadar başrollerde karşımıza çıkan yakışıklı oyuncunun Zümrüdüanka dizisinde geri planda kalması eleştirilere neden olmuştu. 30 Kasım 1985 İstanbul doğumlu olan İsmail Hacıoğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Koçum Benim dizisiyle ekran yolculuğuna başlayan oyuncu, Bir İstanbul Masalı’ndaki performansı ile dikkat çekti. İsmail Hacıoğlu asıl çıkışını ise dönemin popüler dizisi Beyaz Gelincik ile gerçekleştirdi. Dizi projelerinin yanı sıra film ve tiyatro sahnesinde de boy gösteren İsmail Hacıoğlu, sansasyonel ilişkileriyle de gündeme gelmişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı