Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Zuhal Topalla Sofrada 6 Mart Cuma 2020 Kim Kazandı? Nida Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

EĞLENCE

5 Mart 2020 Perşembe 19:09:45

Zuhal Topalla Sofrada 6 Mart Cuma 2020 Kim Kazandı? Nida Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Fox’un reyting rekortmeni yarışma programı Zuhal Topalla Sofrada 6 mart cuma haftanın şampiyonu kim oldu? Zuhal Toplalla Sofrada 6 mart cuma şampiyon gelin kaynana belli oldu. Kübra ve kayınvalidesi Nezaket, Nida ve kayınvalidesi Ayşe Aydemir, Sedanur ve kaynanası Aysun Kamber, Didem ve  kayınvalidesi Zekiye Katar, Özlem ve kaynanası Halide Halıcıoğlu ve Didem ve kayınvalidesi Zekiye Katar arasından 6 mart cuma haftanın şampiyonu kim oldu?

Fox’un reyting rekortmeni yarışma programı Zuhal Topalla Sofrada 6 mart cuma haftanın şampiyonu kim oldu? Zuhal Toplalla Sofrada 6 mart cuma şampiyon gelin kaynana belli oldu. 6 mart cuma yarışmacısı Kübra ve kayınvalidesi Nezaket, Nida ve kayınvalidesi Ayşe Aydemir, Sedanur ve kaynanası Aysun Kamber, Didem ve  kayınvalidesi Zekiye Katar, Özlem ve kaynanası Halide Halıcıoğlu arasından 6 mart cuma haftanın şampiyonu kim oldu?

Zuhal Topalla Sofrada 6 mart cuma yarışmacısı Nida ve kayınvalidesi Ayşe Aydemir haftanın son gün yarışmacılarındandı. Dün Seda’nın kayınvalidelere verdiği cevaplar sonrası yükselen tansiyon Cuma günü masaya nasıl yansıdı?

Zuhal Topalla Sofrada Nida’nın menüsünde neler vardı? Nida kendisini eleştiren kayınvalidelere ne cevap verdi? Zuhal Topal haftanın son günü Nida’ya kaç puan verdi?

Fox tv nin reyting rekortmeni yarışması Zuhal Toplalla Sofrada haftanın son günü kazananı belli oldu. Şampiyon olan isim tartışma yarattı. Haftanın son günü  6 mart Cuma kazanan belirlendi. En yüksek puanı toplayan gelin ve kaynana büyük ödülün sahibi oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı